Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeANDiOS
Okładka The Sims Mobile (iOS)
OkładkaThe Sims Mobile (iOS)

The Sims Mobile

Kolejna próba przeniesienia na grunt urządzeń mobilnych bestsellerowej serii symulatorów życia, rozwijanej przez studia koncernu Electronic Arts. Zgodnie z tradycją cyklu, The Sims Mobile koncentruje się na symulowaniu i kształtowaniu życia naszych wirtualnych postaci.

Symulacje | ekonomiczne | zagraj za darmo | sandbox | symulator życia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Sims Mobile Premiera

7mar2018

AND iOS

Gry podobne do The Sims Mobile

The Sims: Medieval

The Sims 3

Second Life

The Sims Mobile to wydany na system AND i iOS symulator życia zwykłych ludzi. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowała ją firma Electronic Arts.

Mechanika

Zgodnie z tradycjami serii, The Sims Mobile koncentruje się na symulowaniu życia wirtualnych postaci. Gracze otrzymują sporą swobodę tworzenia bohaterów. Decydujemy o ich wyglądzie, wybierając między różnymi odcieniami skóry, fryzurami, ubraniami i akcesoriami. Ustalamy także ich osobowości oraz cele życiowe, obejmujące zarówno karierę, jak i hobby. Wszystko to wpływa na cele życiowe sima, które potem w trakcie rozgrywki próbujemy zrealizować.

Gracze mogą konfigurować lokum postaci, wybierając między różnymi meblami, urządzeniami i dekoracjami. Wraz z postępami w zabawie odblokowujemy nowe aktywności oraz ciekawe miejsca poza domem. Pojawia się także opcja organizowania przyjęć i uczęszczania na imprezy innych simów. Podczas nich nawiązujemy przyjaźnie i rozwijamy związki romantyczne. Bierzemy również udział w specjalnych wydarzeniach, takich jak szybkie randki w parku.

Ponadto wydane na system AND i iOS The Sims Mobile pozwala kształtować rozwój całych rodzin. Gdy postać zrealizuje swoje cele i przejdzie na emeryturę, otrzymujemy specjalne pamiątki, umożliwiające odblokowanie nowych zainteresowań oraz karier w kolejnych pokoleniach. Przykładowo, osiągnięcia dziadka jako adwokata mogą zainspirować jego wnuczkę do zostania sędzią, a wujek pracujący jako kucharz zachęci swojego siostrzeńca do zostania gwiazdą telewizyjnego show kulinarnego.

Kwestie techniczne

Gra posiada atrakcyjną oprawę graficzną, która wykonana została w pełnym trójwymiarze i w lekko kreskówkowej stylistyce.

Ostatnia modyfikacja 16 maja 2017

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Ocena użytkowników: 3,9 / 10 na podstawie 62 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7,6 / 10 na podstawie 44 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe The Sims Mobile: 12+

AND
iOS