Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2017, 12:45

autor: AlexB

Konkurs Paladins: Champions of the Realm - ostatnia szansa na wygranie PlayStation 4 Slim

Końca dobiega nasz konkurs Paladins: Champions of the Realm, zorganizowany we współpracy ze studiem Hi-Rez, w którym do wygrania jest konsola PlayStation 4 Slim. Prace można podsyłać już tylko do jutra.

Konkurs zorganizowany przez portal GRYOnline.pl oraz studio Hi-Rez powoli dobiega końca. - Konkurs Paladins: Champions of the Realm - ostatnia szansa na wygranie PlayStation 4 Slim - wiadomość - 2017-05-15
Konkurs zorganizowany przez portal GRYOnline.pl oraz studio Hi-Rez powoli dobiega końca.

Pod koniec kwietnia rozpoczęliśmy konkurs związany z grą Paladins: Champions of the Realm, zorganizowany we współpracy z producentem gry – studiem Hi-Rez. Przez ponad dwa tygodnie przysyłaliście nam swoje komiksy osadzone w świecie popularnej drużynowej strzelaniny FPP opartej na systemie bohaterów i ich umiejętności. Termin składania prac konkursowych dobiega jednak końca. Zgłoszenia będą przyjmowane już tylko do jutra, zatem jeśli ktoś jest zainteresowany wzięciem udziału w zabawie, musi się śpieszyć. Na autorów najlepszych komiksów czekają atrakcyjne nagrody. Oto one:

  • I miejsce: konsola PlayStation 4 Slim 500 GB z jednym padem DualShock 4 oraz naklejka z postaciami z gry Paladins, do samodzielnego naklejenia na konsolę.
  • II miejsce: zestaw klawiatura mechaniczna SteelSeries 6Gv2 + czarna myszka SteelSeries Rival 300.
  • III miejsce: słuchawki SteelSeries Siberia 2.

Ponadto osoby, które zajmą miejsca od I do X, otrzymają dwie ekskluzywne skórki postaci do wykorzystania w grze Paladins: Champions of the Realm (Tyra Baroness Skin oraz Androxus Exalted Skin), a także miesięczny abonament VIP na GRYOnline.pl.

Ostatnia szansa na wygranie PlayStation 4 Slim 500 GB z motywem z gry Paladins. - Konkurs Paladins: Champions of the Realm - ostatnia szansa na wygranie PlayStation 4 Slim - wiadomość - 2017-05-15
Ostatnia szansa na wygranie PlayStation 4 Slim 500 GB z motywem z gry Paladins.

Jest zatem o co walczyć. Dla osób chętnych do wzięcia udziału w konkursie przypominamy jego zasady. Podczas zabawy w Paladins: Champions of the Realm (dostępnej do ściągnięcia za darmo z oficjalnej strony lub platformy Steam) należy wykonać screeny, od jednego do czterech. Zgromadzony w ten sposób materiał ma posłużyć do stworzenia krótkiego komiksu, utrzymanego w dowolnym tonie. Zrzuty z ekranu można modyfikować – ustawiać ich kolejność, dodawać dymki na dialogi, kadrować, zmieniać jasność i nasycenie barw. Zabronione jest jednak używanie filtrów oraz implementowanie elementów innych niż komiksowe dymki. Gotową pracę, nieprzekraczającą 6 MB i w formacie JPEG, TIFF, PNG, GIF lub BMP, należy umieścić w komentarzach na tej stronie. Zwycięzców ogłosimy w ciągu siedmiu dni od zakończenia zabawy. Pełen regulamin konkursu jest dostępny tutaj.

Wszystkim biorącym udział w konkursie życzymy powodzenia. Niech wena będzie z Wami!

Ostatnia aktualizacja: 2017-05-11

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Paladins: Champions of the Realm

Paladins: Champions of the Realm