Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 kwietnia 2017, 17:00

Konkurs Paladins: Champions of the Realm - wygraj PlayStation 4 Slim

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie, tym razem zorganizowanym we współpracy ze studiem Hi-Rez, twórcami Paladins: Champions of the Realm. Do wygrania jest między innymi konsola PlayStation 4 Slim.

Z okazji nadchodzącego długiego weekendu majowego przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs, tym razem zorganizowany we współpracy ze studiem Hi-Rez. Jest on związany z grą Paladins: Champions of the Realm – darmową strzelaniną FPP nastawioną na rywalizację wieloosobową, w której rozgrywka oparta jest na odpowiednim wykorzystaniu podczas walki umiejętności różnorodnych bohaterów.

Jakie przygody mogą przeżywać bohaterowie Paladins? Wymyśl je i zgarnij PlayStation 4! - Konkurs Paladins: Champions of the Realm - wygraj PlayStation 4 Slim - wiadomość - 2017-04-30
Jakie przygody mogą przeżywać bohaterowie Paladins? Wymyśl je i zgarnij PlayStation 4!

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie? Najpierw należy ściągnąć grę Paladins: Champions of the Realm (z oficjalnej strony lub na platformie Steam). Następnym koniecznym krokiem jest zrobienie podczas zabawy zrzutów z ekranu (od jednego do czterech), które posłużą do stworzenia komiksu. Zgromadzony w ten sposób materiał wolno modyfikować – ustawiać kolejność obrazków, dodawać do nich komiksowe dymki, kadrować, zmieniać kontrast, jasność i nasycenie (zabronione jest jedynie używanie filtrów i implementowanie elementów innych niż dymki) – wszystko po to, by wykreować angażującą, krótką historię. Może być ona utrzymana w dowolnym tonie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by przedstawić swój pomysł na horror, dramat, romans lub komedię, którego akcja dzieje się w świecie Paladins. Gotową pracę, nieprzekraczającą 6 MB i w formacie JPEG, TIFF, PNG, GIF lub BMP, umieszczamy w komentarzu na tej stronie. Zgłoszenia będą przyjmowane od dziś do 12 maja. Zwycięzców ogłosimy w ciągu kolejnych siedmiu dni. Dokładny regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Konsola PlayStation 4 Slim 500 GB czeka na zwycięzcę konkursu.

Dla twórców najlepszych komiksów przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Oto one:

  • I miejsce: konsola PlayStation 4 Slim 500 GB z jednym padem DualShock 4 oraz naklejka z postaciami z gry Paladins, do samodzielnego naklejenia na konsolę.
  • II miejsce: zestaw klawiatura mechaniczna SteelSeries 6Gv2 + czarna myszka SteelSeries Rival 300.
  • III miejsce: słuchawki SteelSeries Siberia 2.

Ponadto osoby, które zajmą miejsca od I do X, otrzymają dwie ekskluzywne skórki postaci do wykorzystania w grze Paladins: Champions of the Realm (Tyra Baroness Skin oraz Androxus Exalted Skin), a także miesięczny abonament VIP na GRYOnline.pl.

Jak widać jest o co walczyć, zatem programy graficzne niech się „grzeją”! Nam nie pozostaje nic innego, niż życzyć Wam powodzenia i mnóstwa zabawy w grze Paladins: Champions of the Realm.