Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2014, 11:45

autor: Sarge

Wieści ze świata (The Crew, Crysis, Clockwork Empires) 18/7/14

Dziś piszemy o trybie multiplayer w strzelaninie Crysis, premierze gry Clockwork Empires w wersji Earliest Access, zamkniętych beta testach The Crew, a także o debiucie The Elder Scrolls Online w serwisie Steam. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Starpoint Gemini 2

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Starpoint Gemini 2. Dzieło studia Little Green Men można aktualnie nabyć 33% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 15,40 euro (ok. 64 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

The Crew

Firma Ubisoft ogłosiła, że w dniach 21-25 lipca odbędą się zamknięte beta testy gry wyścigowej The Crew. Będą mogli wziąć w nich udział wyłącznie posiadacze pecetów, którzy zarejestrują się na oficjalnej stronie internetowej i otrzymają zaproszenie. Pełna wersja The Crew zadebiutuje 11 listopada na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

The Crew - Wieści ze świata (The Crew, Crysis, Clockwork Empires) 18/7/14 - wiadomość - 2014-07-18
The Crew

Uncharted

Reżyser Seth Gorgon potwierdził serwisowi zap2it, że na początku 2015 roku rozpoczną się zdjęcia do filmu na podstawie serii Uncharted. Wciąż nie wybrano aktora mającego wcielić się w głównego bohatera, Nathana Drake’a. Wiadomo tylko, że nie będzie to Mark Wahlberg, tak jak niegdyś sugerowano.

Clockwork Empires

Dzisiaj ma miejsce premiera gry Clockwork Empires w wersji Earliest Access. „Najwcześniejszy dostęp” do tego tytułu możecie sobie zapewnić, kupując go na oficjalnej stronie internetowej za 29,99 dolarów (ok. 92 zł). W sierpniu produkcja studia Gaslamp Games zadebiutuje na Steamie w formie Early Access, a dopiero w dalszej kolejności doczekamy się premiery pełnej wersji. Clockwork Empires to steampunkowa strategia ekonomiczna rozgrywana w czasie rzeczywistym.

The Elder Scrolls Online

W ofercie serwisu cyfrowej dystrybucji Steam zadebiutowała gra The Elder Scrolls Online. Z okazji trwającego zlotu QuakeCon 2014 została nawet objęta 50% zniżką. Dzięki temu do 21 lipca (godzina 19:00) można ją nabyć za 27,49 euro (ok. 114 zł). Mimo wszystko gra w wersji pudełkowej nadal jest dostępna nieco taniej w wielu polskich sklepach.

The Elder Scrolls Online - Wieści ze świata (The Crew, Crysis, Clockwork Empires) 18/7/14 - wiadomość - 2014-07-18
The Elder Scrolls Online

Crysis

Na forum dyskusyjnym GermanCrysis udostępniono nieoficjalnego patcha do gry Crysis, przywracającego tryb multiplayer w tej produkcji. Rozgrywki sieciowe były w niej niedostępne od zamknięcia usługi GameSpy. Pełną instrukcję instalacji łatki znajdziecie pod tym adresem.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Chronicle Keepers: Dreaming Garden
  2. Europa Universalis IV: Res Publica
  3. Gigantic

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. World of Speed – Mazda RX7 vs Mercedes Benz 190E