Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 maja 2013, 11:45

autor: Sarge

Wieści ze świata (Skullgirls, Defiance, Afterfall: Pearl of the Wasteland) 14/5/13

Dziś piszemy m.in. o grze Skullgirls w wersji na Wii U, dodatkach DLC do Defiance, scenarzystach nadchodzącej produkcji Afterfall: Pearl of the Wasteland, a także zarejestrowanym znaku towarowym Shaqfighter. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Magicka

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Magicka. Dzieło zespołu Arrowhead Game Studios możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 2,49 euro (ok. 10 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Skullgirls

Studio Reverge Labs poinformowało na Twitterze, że wydanie gry Skullgirls w wersji na Wii U „nie jest zbyt prawdopodobne”. Twórcy zaznaczają jednak, że jest to możliwe, jeśli ich dzieło sprzeda się dobrze na pozostałych platformach sprzętowych (PC, PlayStation 3, Xbox 360), a firma Nintendo skupi się w większym stopniu na promowaniu cyfrowej dystrybucji na Wii U.

Skullgirls - Wieści ze świata (Skullgirls, Defiance, Afterfall: Pearl of the Wasteland) 14/5/13 - wiadomość - 2013-05-14
Skullgirls

Ken Levine

Ken Levine ze studia Irrational Games (seria BioShock) napisał na Twitterze, że przygotowuje scenariusz do kolejnej gry, która będzie zupełnie nowym projektem, innym od jego wcześniejszych tytułów. Dyrektor kreatywny BioShock Infinite zdradził, że inspiruje się filmami takich reżyserów jak Stanley Kubrick, Steven Soderbergh, czy bracia Coen. Nie znamy jednak jakichkolwiek innych szczegółów na temat tajemniczego projektu.

Afterfall: Pearl of the Wasteland

Zespoły IntoXicate Studios oraz Anshar Studios potwierdziły, że do ekipy odpowiedzialnej za nadchodzącą grę Afterfall: Pearl of the Wasteland dołączyli właśnie Jacek Komuda i Maciej Jurewicz. Są to między innymi współautorzy fabuły pierwszej części Wiedźmina. Teraz zajmą się także scenariuszem Afterfall: Pearl of the Wasteland.

Defiance

Studio Trion Worlds zapowiedziało, że w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy wyda pięć dodatków DLC do gry Defiance. Deweloper zapowiada, że każde rozszerzenie będzie skladać się z trzech tzw. modułów – płatnego, darmowego oraz zwiększenia zawartości wirtualnego sklepu. Ten ostatni jest dość oczywisty – będziemy otrzymywać nowe elementy do kupienia. W ramach darmowej zawartości wszyscy posiadacze Defiance dostaną np. dostęp do nowej mapy, dodatkowego głosu dla swojej postaci, czy szeregu usprawnień w interfejsie użytkownika i zawartości. Najwięcej nowości otrzymają gracze, którzy zapłacą 9,99 dolarów (ok. 32 złote) za dodatek DLC. Lista usprawnień będzie zależna od zawartości danego rozszerzenia.

Defiance - Wieści ze świata (Skullgirls, Defiance, Afterfall: Pearl of the Wasteland) 14/5/13 - wiadomość - 2013-05-14
Defiance

Shaqfighter

Firma Mine O’Mine zarejestrowała znak towarowy Shaqfighter, opisując go m.in. jako „sieciowe gry wideo”. Mine O’Mine jest właścicielem strony internetowej shaq.com, przeznaczonej dla fanów amerykańskiego koszykarza – Shaquille’a O’Neala. W związku z tym pojawiły się spekulacje, że Shaqfighter może być nadchodzącą grą wideo reprezentującą gatunek bijatyk, w której główne skrzypce odgrywałby właśnie Shaquille O’Neal.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

Ostatnia aktualizacja: 2013-05-14

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.