Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 maja 2013, 11:52

autor: Hed

League of Legends – prezentacja i omówienie patcha 3.6 oraz postaci Lissandry

Dla fanów League of Legends przygotowaliśmy omówienie zmian, jakie nastąpiły w aktualizacji 3.6. Riot Games dodało w niej między innymi nową bohaterkę – Lissandrę, znaną też jako Wiedźma Lodu.

Co potrafi Lissandra? Bohaterkę dodano w patchu 3.6. - League of Legends – prezentacja i omówienie patcha 3.6 oraz postaci Lissandry - wiadomość - 2013-05-14
Co potrafi Lissandra? Bohaterkę dodano w patchu 3.6.

Riot Games wydało niedawno aktualizację 3.6 do League of Legends. W ramach tej łatki wprowadzono wiele pomniejszych modyfikacji do gry oraz bohaterkę Lissandrę, znaną też jako Wiedźma Lodu. Nowości przybliżył i omówił dla nas Dragio w specjalnym materiale wideo. To kompleksowy przewodnik po zmianach w działaniu umiejętności, przedmiotów i innych aspektów rozgrywki, skierowany przede wszystkim do fanów League of Legends.

Z poniższego filmu dowiecie się co zmieniło się w League of Legends oraz jakie znaczenie mają te zmiany dla ogólnej rozgrywki. Dragio nie zapomniał o pokazaniu w akcji wspomnianej Lissandry, nowej bohaterki uzbrojonej między innymi w pasywną zdolność Córa Lodu, która pozwala użyć inną umiejętność za darmo (co 18 sekund). Lissandra dysponuje też atakiem obszarowym i potężnym Lodowym Grobowcem, ogłuszającym przeciwnika lub gwarantującym niezniszczalność.

League of Legends – prezentacja i omówienie patcha 3.6 oraz postaci Lissandry - ilustracja #3League of Legends to gra free-to-play z gatunku MOBA, w której gracze prowadzą do boju herosów, wspomaganych przez automatyczne jednostki. Produkcja stworzona przez Riot Games i wywodząca się z moda Defense of the Ancients do Warcraft III zdobyła olbrzymią popularność na świecie. Rozgrywki profesjonalnych graczy LoL śledzą setki tysięcy graczy z całego świata. Istotne jest to, że do zabawy może dołączyć każdy zainteresowany – produkcję można ściągnąć bezpłatnie.

  1. Prezentacja patcha v.3.6. Lissandra - Wiedźma Lodu
  2. Oficjalna strona internetowa gry League of Legends