Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 maja 2013, 13:00

autor: Adrian Werner

Ethan: Meteor Hunter - wypuszczono pierwszy zwiastun i demo z platformówki zespołu Seaven Studio

Firma Seaven Studio zapowiedziała platformówkę Ethan: Meteor Hunter, w której pokierujemy myszą wyposażoną w moc telekinezy. Autorzy udostępnili również pierwsze grywalne demo. Gra zmierza na pecety oraz konsolę PlayStation 3.

Niezależny zespół Seaven Studio zapowiedział projekt Ethan: Meteor Hunter. Będzie to platformówka z silnymi elementami logicznymi. Gra zmierza na pecety i konsolę PlayStation 3. Twórcy próbują dostać się na serwis Steam za pośrednictwem usługi Greenlight. Aby zachęcić graczy do oddania głosu autorzy wypuścili grywalne demo z wersji alfa.

  1. Ethan: Meteor Hunter – strona oficjalna gry
  2. Ethan: Meteor Hunter – pobierz demo
  3. Ethan: Meteor Hunter na Steam Greenlight

Gracze wcielą się w tytułową myszkę, która na skutek kontaktu z tajemniczym meteorytem zyskała moc telekinezy. Dzięki niej jest w stanie przesuwać siłą umysłu obiekty znacznie przekraczające ciężar jej ciała. Zdolność tę wykorzysta do pokonania pięćdziesięciu poziomów podzielonych na trzy światy.

Ethan: Meteor Hunter w równym stopniu położy nacisk na elementy platformówkowe i logiczne. Wiele czasu spędzimy na zręcznościowym eksplorowaniu map oraz unikaniu niebezpieczeństw. Jednocześnie regularnie będziemy musieli rozwiązywać zagadki, z których większość oparta zostanie na sprytnym wykorzystywaniu silnika fizycznego. Grafika wykonana będzie w pełnym 3D, ale same mechanizmy zabawy pozostaną dwuwymiarowe.