Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2012, 12:25

autor: Sarge

Wieści ze świata (Resident Evil: Operation Raccoon City, Transformers Prime: The Game) 16/3/12

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do gry Resident Evil: Operation Raccoon City, zapowiedzi Transformers Prime: The Game, średniej ocen produkcji Fallout: New Vegas i rzekomych zwolnieniach w studiu Obsidian Entertainment.

Unstoppable Gorg

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Unstoppable Gorg. Dzieło studia Futuremark możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Produkcja kosztuje 4,99 euro (ok. 21 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Resident Evil: Operation Raccoon City

Firma Capcom zapowiedziała dodatek DLC wprowadzający nową misję Spec Ops do gry Resident Evil: Operation Raccoon City. Zadaniem gracza będzie odkryć tajemnicę stojącą za uwolnieniem wirusa znanego z drugiej odsłony serii Resident Evil. Po drodze spotkamy „znajomą twarz” i trafimy do miejsca, gdzie Jill Valentine po raz pierwszy stanęła oko w oko z Nemesisem w trzeciej części cyklu. Rozszerzenie zostanie udostępnione zupełnie za darmo 11 kwietnia w usługach Xbox Live oraz PlayStation Network.

Wieści ze świata (Resident Evil: Operation Raccoon City, Transformers Prime: The Game) 16/3/12 - ilustracja #1

Fallout: New Vegas

Firma Bethesda Softworks obiecała pracownikom studia Obsidian Entertainment dodatkowe premie w przypadku, gdyby średnia ocen gry Fallout: New Vegas w serwisie Metacritic wyniosła przynajmniej 85 punktów na 100 możliwych. Wartość wersji na PC oraz Xboksa 360 dość pechowo zatrzymała się na 84 punktach (w przypadku edycji na PlayStation 3 mowa o 82 punktach), więc o jakichkolwiek bonusach pieniężnych twórcy mogą zapomnieć. Co ciekawe, powyższa informacja zbiegła się w czasie z plotkami na temat rzekomych zwolnień w zespole Obsidian Entertainment. Deweloper nie komentuje jednak tych doniesień.

Transformers Prime: The Game

Firma Activision zapowiedziała grę Transformers Prime: The Game na podstawie animowanego serialu firmy Hasbro Studios. Wcielimy się w Optimusa Prime’a i inne Autoboty, próbując zjednoczyć swoje siły z trójką ludzi: Jackiem, Miko oraz Rafem. Produkcja ukaże się na Wii, 3DS-a oraz DS-a jesienią bieżącego roku. Stworzeniem dwóch pierwszych wersji zajmuje się studio Now Production, a za deweloping edycji na DS-a odpowiada Altron Corporation.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.