Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2013, 12:55

autor: Sarge

Wieści ze świata (Gran Turismo 6, Monster Hunter 4, Wii U) 26/8/13

Dziś piszemy m.in. o możliwości wydania gier Gran Turismo 6 i Monster Hunter 4 na PlayStation Vita, a także nowej wersji konsoli Wii U z okazji premiery The Legend of Zelda: The Wind Waker HD. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Castle Crashers

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Castle Crashers. Dzieło studia The Behemoth możecie aktualnie nabyć 66% taniej. Obecnie produkcja kosztuje 4,07 euro (ok. 17 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Gran Turismo 6

Shuhei Yoshida (prezes Sony Worldwide Studios) powiedział serwisowi IGN, że „nie ma jasnych planów” co do wydania gry Gran Turismo 6 na PlayStation Vita. Yoshida stwierdził, że przeniesienie tego tytułu na przenośną konsolę firmy Sony byłoby bardzo trudne ze względu na fakt, że mimo wszystko jest to słabszy sprzęt od PlayStation 3, na której Gran Turismo 6 ma się ukazać.

Gran Turismo 6 na PlayStation Vita? W tej chwili nie ma takich planów - Wieści ze świata (Gran Turismo 6, Monster Hunter 4, Wii U) 26/8/13 - wiadomość - 2013-08-26
Gran Turismo 6 na PlayStation Vita? W tej chwili nie ma takich planów

Wii U

Wszystko wskazuje na to, że firma Nintendo przygotowuje specjalną wersję konsoli Wii U w związku z premierą gry The Legend of Zelda: The Wind Waker HD. Tak wynika z najnowszego zwiastuna, który ostatnio wyciekł do sieci. Trailer jest szybko usuwany przez Nintendo, ale obecnie można go jeszcze znaleźć m.in. pod tym adresem. Przedstawiciel firmy Nintendo powiedział serwisowi Polygon, że w tej chwili japoński gigant nie ma nic do ogłoszenia w tej sprawie.

Monster Hunter 4

Haruhiro Tsujimoto z firmy Capcom powiedział japońskiemu serwisowi Mainichi Shinbun Digital, że wydawca nie planuje wypuścić gry Monster Hunter 4 w wersji na PlayStation Vita. Twórcy chcą skupić się na tym, by jak najwięcej ludzi zagrało w tę produkcję na 3DS-ie i „w tej chwili myślą tylko o udanym zrealizowaniu tego założenia”.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Volume
 2. Men of War: Assault Squad 2
 3. Nuclear Union
 4. IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad
 5. War Thunder
 6. Grand Theft Auto V
 7. F1 2013
 8. Combat Mission: Battle for Normandy – Market Garden

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Assassin’s Creed IV – Black Flag – gamescom 2013 – zwiastun rozgrywki (PL)
 2. Girl Fight – trailer
 3. Saints Row IV – zwiastun na premierę
 4. Volume – trailer
 5. Worlds of Magic – teaser #2
 6. X Rebirth – gamescom 2013 – teaser
 7. Beyond: Dwie Dusze – kulisy produkcji #3 (PL)
 8. Battlefield 4 – Paracel Storm – rozgrywka z komentarzem twórców
 9. Tom Clancy’s Ghost Recon Online – pierwsza rocznica premiery gry (PL)
 10. Destiny – dziennik dewelopera (PL)
 11. Total War: Rome II – let’s play - multiplayer