Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2012, 12:15

autor: Sarge

Wieści ze świata (Ghost Recon: Future Soldier, Yakuza HD Collection) 18/7/12

Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier, filmie Resident Evil: Damnation, a także zestawie Yakuza HD Collection. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Yakuza HD Collection

W najnowszym numerze japońskiego magazynu Famitsu pojawiła się informacja, jakoby na PlayStation 3 zmierzał zestaw Yakuza HD Collection. W jego skład weszłyby pierwsze dwie odsłony serii Yakuza, które pierwotnie ukazały się na PlayStation 2. Obie produkcje otrzymałyby oprawę graficzną podniesioną do rozdzielczości HD, wsparcie dla Trofeów, krótsze czasy ładowania i kilka innych usprawnień. Pakiet miałby zadebiutować 1 listopada w Japonii w cenie 5290 jenów (ok. 66 dolarów). Oficjalne ogłoszenie firmy Sega jest spodziewane dziś lub jutro.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier

Wczoraj w usłudze Xbox Live i dzisiaj po południu na łamach europejskiego PlayStation Network debiutuje dodatek DLC do gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier. Rozszerzenie Arctic Strike Map Pack wprowadza trzy mapy do tradycyjnych rozgrywek sieciowych, jeden etap do opcji Guerilla, nowy tryb Stockade oraz sześć broni (F2000, CZS805, Type 05 JS, BT MP9, OCP-11, Mk17). Po pobraniu DLC wzrasta również maksymalny poziom doświadczenia (o dziesięć). Cena Arctic Strike Map Pack została ustalona na poziomie ok. 36 złotych lub 800 punktów Microsoftu.

Hacker Evolution Duality

Zespół Exosyphen Studios poinformował za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, że od dzisiaj będzie rozdawał za darmo 3653 cyfrowych egzemplarzy gry Hacker Evolution Duality. Twórcy świętują w ten sposób 10 lat (3653 dni) istnienia. Szansę na wygranie własnej kopii otrzymacie zarówno na wspomnianej stronie internetowej, jak i na Facebooku lub Twitterze. Oprócz tego studio zapowiedziało pierwszy dodatek DLC do Hacker Evolution Duality. Rozszerzenie wprowadzi ponad dwadzieścia nowych poziomów oraz kilka usprawnień rozgrywki i ukaże się latem bieżącego roku.

Resident Evil: Damnation

W sieci pojawił się zwiastun filmu Resident Evil: Damnation, który jest tworzony w całości w formie renderowanych animacji i jest kontynuacją wydanego w 2008 roku Resident Evil: Degeneracja. Za sprawą trailera dowiedzieliśmy się, że w Resident Evil: Damnation wystąpią tak charakterystyczne dla serii postacie, jak Leon S. Kennedy, czy Ada Wong. Reżyserią filmu po raz kolejny zajął się Makoto Kamiya, a scenariusz napisał Shotaro Suga.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: