Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2012, 12:25

autor: Hed

Square-Enix ujawniło obsadę aktorską gry Sleeping Dogs

Koncern Square-Enix ujawnił obsadę aktorską gry Sleeping Dogs. W porachunkach mafii z Hong Kongu usłyszymy głosy takich aktorów i aktorek jak Will Yun Lee, Tom Wilkinson, Yunjin Kim, czy Lucy Liu.

Square-Enix ujawniło obsadę aktorską gry Sleeping Dogs   - ilustracja #1
Wiemy, kto podłoży głosy postaciom z gry Sleeping Dogs.

Poznaliśmy obsadę dubbingową Sleeping Dogs, czyli nowej gangsterskiej gry akcji, którą tworzy United Front Games. W angielskiej wersji produkcji, uratowanej przed skasowaniem przez Square-Enix, wystąpią takie sławy jak Will Yun Lee, Tom Wilkinson, Edison Chen, Yunjin Kim, Emma Stone, czy Lucy Liu. Trzeba przyznać, że wydawcy udało się dobrać całkiem ciekawą grupę aktorów i aktorek, która powinna pomóc w przyciągnięciu uwagi graczy.

W głównego bohatera Sleeping Dogs, policjanta próbującego przeniknąć do struktur mafii z Hong Kongu, wcieli się Will Yun Lee, znany z filmów Śmierć nadejdzie jutro oraz Pamięć absolutna. Ważne role odegrają też Tom Wilkinson (Batman - Początek, Goło i wesoło), Edison Chen (Piekielna gra, Mroczny rycerz) oraz Parry Shen (Better Luck Tomorrow, Nowy). W poboczne postacie wcielą się między innymi takie gwiazdy kina i telewizji jak:

  1. Emma Stone (Niesamowity Spider-Man, Zombieland)
  2. Robin Shou (Wygrać ze śmiercią)
  3. Terence Yin (Nowa policyjna opowieść, Barwy Prawdy)
  4. James Hong (Łowca androidów, Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia)
  5. Lucy Liu (Kill Bill: Vol. 1, Aniołki Charliego)
  6. Tzi-Ma (Godziny szczytu, Spokojny Amerykanin)
  7. Yunjin Kim (Zagubieni, Diary of June)
  8. Kelly Hu (Stan wyjątkowy, X2)

Sleeping Dogs jest stosunkowo nową nazwą, ale produkcja powstaje dość długo. Wcześniej znaliśmy ją bowiem jako True Crimes: Hong Kong, trzecią odsłonę serii gier akcji z otwartym światem, z której zrezygnowała firma Activision. Projekt został przygarnięty przez Square-Enix i ochrzczony nowym tytułem. W ubiegłym tygodniu pojawił się długi film prezentujący go w akcji. Sleeping Dogs zostanie wydany w Polsce 17 sierpnia na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3.

  1. Graliśmy w Sleeping Dogs - azjatycki klon Grand Theft Auto