Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 listopada 2015, 13:55

autor: Draug

Wieści ze świata (Diablo III, Minecraft) 12/11/2015

Dziś piszemy m.in. o wrzuceniu patcha 2.4.0 do Diablo III na Publiczny Serwer Testowy oraz możliwym wydaniu Minecrafta na konsolę Wii U. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Diablo III – patch 2.4.0 dostępny do testowania

Na Publiczny Serwer Testowy trafiła zapowiedziana na BlizzConie aktualizacja 2.4.0 do gry Diablo III. Oznacza to, że wszyscy chętni mogą już cieszyć się licznymi nowościami z owego patcha, zanim zostanie on doszlifowany do końca i oddany w ręce ogółu graczy. Przypomnijmy, że omawiana łatka wprowadzi między innymi niedostępną wcześniej lokację z nowymi przeciwnikami (Wyspę Szarej Pustki), rozszerzy dwa obszary, które już znajdują się w grze (Wieczną Knieję i Królewskie kwatery), odświeży wszystkie 24 klasowe zestawy przedmiotów oraz doda więcej legendarnych mocy i artefaktów. Dodatkowe informacje o nowościach w wersji 2.4.0 znajdziecie w naszej wcześniejszej wiadomości. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak dołączyć do testów, zajrzyjcie tutaj.

Wieści ze świata (Diablo III, Minecraft) 12/11/2015 - ilustracja #1

Minecraft wyjdzie na Wii U?

Na stronie internetowej europejskiej agencji ratingowej PEGI pojawił się wpis Minecrafta w wersji na Wii U (Minecraft: WiiU Edition). Co ciekawe, premiera tej edycji miałaby nastąpić jeszcze dzisiaj. Biorąc pod uwagę, że najpopularniejszy sandbox w dziejach jest już dostępny prawie na wszystkich wiodących platformach sprzętowych (wliczając w to nawet urządzenia mobilne), jego konwersja na stacjonarną konsolę firmy Nintendo wydaje się prawdopodobna – tym bardziej, że wyszedł na nią przygodówkowy Minecraft: Story Mode, który działa na tym samym silniku, co pierwowzór.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…