Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 grudnia 2009, 14:41

Wieści ze świata (Assassin's Creed, Tales of Monkey Island, Rock Band) 29/12/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: krótkometrażowy prequel Assassin’s Creed, 25% promocja w sklepie Telltale Games, koniec testów Face of Mankind i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: krótkometrażowy prequel Assassin’s Creed, 25% promocja w sklepie Telltale Games, koniec testów Face of Mankind i inne. Zapraszamy do lektury.

Rock Band/LEGO Rock Band

Na początku stycznia 2010 roku posiadacze gier muzycznych Rock Band 1 i 2, a także LEGO Rock Band będą mogli nabyć zestaw trzech utworów Paula McCartney’a. Chodzi tu o piosenki Band on the Run, Jet oraz Sing the Changes, nagrane podczas koncertu Good Evening New York City z czerwca tego roku. Paczkę New York City Pack 01 będą mogli nabyć posiadacze Xboksa 360 (5 stycznia), PlayStation 3, jak i Wii (7 stycznia). Jej cena ustalona została na poziomie 440 punktów MS i 5,49 dolarów/euro.

Face of Mankind

Dobiegła końca otwarta beta futurystycznej produkcji z gatunku MMO o tytule Face of Mankind. Dzieło firmy Duplex Systems weszło teraz w fazę Premium Triala, która zakończy się jeszcze dzisiaj, o godzinie 22:00 polskiego czasu. W jej trakcie gracze uczestniczący w testach będą mogli podjąć decyzję o wykupieniu subskrypcji w wysokości 9,99 dolarów miesięcznie. W przypadku rezygnacji stracą oni możliwość przeniesienia swoich postaci i przedmiotów z bety do pełnej wersji gry. Wszelkie szczegóły na ten temat znajdziecie na łamach oficjalnego dyskusyjnego Face of Mankind.

Command & Conquer

Na łamach oficjalnego serwisu internetowego marki Command & Conquer zamieszczona została informacja, sugerująca, że na początku 2010 roku doczekamy się ujawnienia interesującego faktu związanego z przyszłością tej marki firmy EA. Nie będzie on oczywiście związany z czwartą odsłoną cyklu, mająca zadebiutować w połowie marca. Wskazówką mającą nakierować nas na właściwą odpowiedź jest dołączona do wiadomości grafika.

Wieści ze świata (Assassin's Creed, Tales of Monkey Island, Rock Band) 29/12/09 - ilustracja #1

SEGA

Japońska firma SEGA pracuje nad grą o tytule Let's Go Island: Lost on the Island of Tropics. Najprawdopodobniej będzie to tzw. konsolowa konwersja bądź kontynuacja strzelaniny na szynach o tytule Let's Go Jungle: Lost on the Island of Spice, wydanej na automaty arcade pod koniec 2006 roku. Z informacji pozyskanych przez serwis Siliconera nie możemy niestety wywnioskować na jaką platformę mogłaby trafić opisana produkcja.

Telltale Games

Firma Telltale Games oferuje 25% rabat na wszystkie produkty, które zdecydujecie się nabyć w jej firmowym sklepie. W ofercie znajdziecie m.in. Tales of Monkey Island, Sam & Max, Wallace & Gromit's Grand Adventures i wiele innych.

Assassin’s Creed

Ekipa The Duo Group, zajmująca się produkcją krótkich filmów, reklam oraz innych materiałów video, opublikowała w sieci 10-minutowy obraz poświęcony grze Assassin’s Creed. Initiation skupia się na postaci Altaira i ukazuje domniemane wydarzenia sprzed historii, którą poznaliśmy w grze firmy Ubisoft.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Glutoplazmy 2009 - Twardziel roku video felieton

Mass Effect 2 - Grunt

Mass Effect 2 - Thane

Star Wars: The Old Republic

Mass Effect 2 - Parszywa Dwunastka – wersja PL

gry