Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Face of Mankind (PC)
OkładkaFace of Mankind (PC)

Face of Mankind PC

Face of Mankind to kolejny futurystyczny massive multiplayer online. Gra przenosi nas w XXIV wiek, gdzie współpracuje i rywalizuje dziesięć różnych organizacji, zamieszkujących pięć olbrzymich miast na Ziemi oraz kilka kolonii w odległym kosmosie.

RPG | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Face of Mankind Premiera PC

31sierpnia2006

producent: Duplex Systems wydawca: Nexeon Technologies Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Face of Mankind to kolejny futurystyczny massive multiplayer online. Gra przenosi nas w XXIV wiek, gdzie współpracuje i rywalizuje dziesięć różnych organizacji, zamieszkujących pięć olbrzymich miast na Ziemi oraz kilka kolonii w odległym kosmosie. Oprócz nieodzownych elementów RPG, jak wybór i rozwój postaci, czeka nas walka w czasie rzeczywistym, wzorowana na grach akcji FPP oraz rozbudowany system ekonomiczny wymagający decyzji strategicznych.

Już od początku gracze zostają uwikłani w rozbudowany wątek fabularny, przewijający się przez całą rozgrywkę wraz z doskonaleniem naszych umiejętności i zyskiwaniem coraz wyższego statusu społecznego. W zależności od organizacji, do której się przyłączymy, zyskujemy inne możliwości. Możemy zostać żołnierzem w siłach F.D.C. czy stróżem prawa w L.E.D. lub stanąć po przeciwnej stronie i zostać członkiem wolnych klanów. Bardziej neutralną pozycję zyskamy przyłączając się do którejś kompani handlowej, górniczej czy produkcyjnej, wpływających na złożony system ekonomiczny w grze. Wytworzenie każdego przedmiotu wymaga innych materiałów, pozyskiwanych przez kompanie wydobywcze na Ziemi i koloniach. Złoża unikalnych surowców dostępne są jedynie w odległych koloniach, skąd transportowane są do ziemskich fabryk.

Dla każdej klasy przygotowane zostały zupełnie inne misje do wykonania, chociaż zadania zawiązane z wątkiem fabularnym są ze sobą powiązane. Śmierć postaci w grze wiąże się z niebezpieczeństwem utraty wszystkiego i rozpoczęcia gry od początku. Aby temu zapobiec przed każdą misją można zapisać swój aktualny genotyp, co niestety kosztuje. Równie istotnym czynnikiem jest handel umożliwiający zakupienie odpowiedniego ekwipunku. Gracze mogą korzystać ze sklepów z podstawowym wyposażeniem, wymieniać się między sobą przedmiotami oraz korzystać ze szmuglerów przemycających broń i nielegalne preparaty.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: tysiące  

Ocena użytkowników: 6,1 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.9 / 10 na podstawie 45 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Face of Mankind: 16+