Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360PS3
Okładka Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot (PC)

Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot

Drugie DLC do Borderlands, popularnej gry studia Gearbox Software, łączącej mechanikę pierwszoosobowej strzelaniny z elementami RPG.

To jest dodatek do gry Borderlands.

Akcji | FPP | science fiction | postapokalipsa | FPS | elementy RPG | kooperacja

Okładka Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot (PC)

data premiery gry:

29gru2009

X360

7sty2010

PS3

8sty2010

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mad Moxxi's Underdome Riot to tytuł drugiego rozszerzenia DLC do wydanej w październiku 2009 roku gry Borderlands, łączącej w sobie elementy efektownej strzelaniny FPP oraz prostego RPG-a. Za przygotowanie tego dodatku odpowiedzialne jest studio deweloperskie Gearbox Software.

W omawianej produkcji ponownie trafiamy zniszczoną kataklizmem planetę o nazwie Pandora. Po zainstalowaniu dodatku uzyskujemy dostęp do trzech nowych aren (tzw. riot arenas), na których walczymy z hordami przeciwników, bawiąc się w pojedynkę lub w kooperacji z maksymalnie trzema innymi graczami.

Wygrywanie pojedynków wiąże się przede wszystkim z szansą szybkiego pozyskania dużej ilości punktów doświadczenia. Możemy także zdobywać nowe modele broni, czy to zabierając je z ciał poległych przeciwników czy otrzymując je w formie nagród za ukończone rundy. Z innych bonusów oferowanych przez Mad Moxxi's Underdome Riot warto wymienić możliwość odblokowania dwóch dodatkowych punktów umiejętności oraz banku służącego do gromadzenia niepotrzebnych w danym momencie przedmiotów.

W kolejnych walkach stawiamy czoła zarówno tym przeciwnikom, którzy pojawiali się już wcześniej, jak i nieznanym do tej pory wrogom. Cechą wspólną większości rozgrywanych starć jest to, że przeciwnicy niemal zawsze dysponują dużą przewagą liczebną, co wymusza konieczność taktycznego myślenia i umiejętnego wykorzystywania dostępnych narzędzi zagłady. Warto zaznaczyć, że poziom trudności omawianego rozszerzenia automatycznie dostosowuje się do naszego stanu zaawansowania w podstawowej wersji gry.

Na oprawę wizualną Mad Moxxi's Underdome Riot składają się w głównej mierze starannie zaprojektowane plansze, na których toczą się poszczególne bitwy. Do kolejnych walk dochodzi zarówno pod gołym niebem jak i pod powierzchnią.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1-4  

Ocena czytelników: 6,3 / 10 na podstawie 121 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Gry podobne do Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot

Klasyfikacja PEGI Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2.4 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • 8 GB HDD
  • Windows XP/Vista
Seria Counter-Strike i Borderlands o 75% taniej na Steam

wiadomość26 sierpnia 2011

W ramach weekendowej promocji w serwisie dystrybucji cyfrowej Steam, obniżki doczekały się kolejne produkcje. Tym razem jest to gra Borderlands ze wszystkimi dodatkami DLC oraz kilka tytułów z serii Counter-Strike.

Borderlands taniej na Steamie

wiadomość14 kwietnia 2011

Czternasty kwietnia, to kolejny dzień przecen gier 2K Games na Steamie, a zarazem okazja by nabyć produkty z serii Borderlands za 25% standardowej ceny. Najwięcej oszczędzimy kupując oddzielnie podstawową wersję gry i dodatki. Jeżeli jednak zdecydujecie się na wersję GOTY dołączycie tym samym do Duke Nukem Forever: First Access Club, co zagwarantuje Wam dostęp do ekskluzywnych materiałów związanych z nowym Duke’m, oraz będziecie mieli okazję wcześniej pograć w demo.

Specjalna edycja Bordelands z dodatkową atrakcją dla fanów Duke Nukem Forever
Specjalna edycja Bordelands z dodatkową atrakcją dla fanów Duke Nukem Forever

wiadomość5 października 2010

Firmy 2K Games oraz Gearbox Software poinformowały, że w pudełku z Borderlands – Game of the Year Edition zawarty zostanie specjalny certyfikat, pozwalający nabywcy dołączyć do Duke Nukem Forever – First Access Club. Osoby, które wejdą w ten sposób do grona członków klubu uzyskają dostęp do szeregu atrakcji, a w przyszłości także do wersji demonstracyjnej najnowszych przygód Księcia.

Darmowa aktualizacja zwiększy maksymalny poziom doświadczenia w Borderlands
Darmowa aktualizacja zwiększy maksymalny poziom doświadczenia w Borderlands

wiadomość6 września 2010

Choć najważniejszą wiadomością firmy Gearbox Software na PAX 2010 była zapowiedź wznowienia projektu Duke Nukem Forever, to nie zapomniała ona o swoich pozostałych produkcjach. Wypowiedziano się między innymi na temat gry Borderlands, która za kilka tygodni doczeka się swojego czwartego dodatku DLC.

Specjalna edycja Borderlands trafi do sklepów w październiku
Specjalna edycja Borderlands trafi do sklepów w październiku

wiadomość31 sierpnia 2010

Przedstawiciel studia Gearbox Software poinformował na kanale Twitter, że w październiku w sklepach pojawi się specjalna edycja Borderlands, opatrzona nazwą Game of the Year. Jak można się spodziewać w pudełku znajdziemy podstawową wersję produkcji oraz cztery dodatki DLC. Wydanie trafi zarówno na komputery osobiste jak i konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3.

X360
PS3
PC