Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2017, 09:02

autor: "Vergil"

Wiemy, kiedy zadebiutują Doom VFR, Skyrim VR i Fallout 4 VR

VR-owe wersje hitów z katalogu wydawniczego Bethesdy oficjalnie ujrzały światło dzienne na tegorocznych targach E3. Firma podzieliła się z graczami datami premier tych produkcji.

Jak być może pamiętacie, na tegorocznych targach E3 firma Bethesda Softworks zapowiedziała kilka nowych tytułów. Wśród nich pojawiły się VR-owe wersje flagowych produkcji, czyli Dooma, The Elder Scrolls V: Skyrim oraz Fallouta 4. Z uwagi na fakt, że trafią one do sprzedaży jeszcze w tym roku, wydawcy nie pozostało nic innego, jak podzielić się z graczami ich datami premier.

Jeśli nigdy nie mieliście okazji założyć na rękę prawdziwego Pip-Boya, to wiedzcie, że nic straconego – dzięki Fallout 4 VR nadrobicie zaległości. Pod warunkiem, że jesteście posiadaczami wystarczająco mocnego komputera i gogli HTC Vive. - Wiemy, kiedy zadebiutują Doom VFR, Skyrim VR i Fallout 4 VR - wiadomość - 2017-08-23
Jeśli nigdy nie mieliście okazji założyć na rękę prawdziwego Pip-Boya, to wiedzcie, że nic straconego – dzięki Fallout 4 VR nadrobicie zaległości. Pod warunkiem, że jesteście posiadaczami wystarczająco mocnego komputera i gogli HTC Vive.

Na pierwszy ogień pójdzie The Elder Scrolls V: Skyrim VR, które zmierza na PlayStation 4. Tytuł zadebiutuje 17 listopada – w pudełku znajdziemy zarówno podstawową wersję gry, jak i wszystkie wydane dotąd dodatki. Całość dostosowano do specyfiki rozgrywki przy użyciu gogli PlayStation VR i kontrolerów PlayStation Move. Następnie przyjdzie kolej na Doom VFR – w przeciwieństwie do przygód Dovahkiina, nie będzie to zwyczajny port, a poboczna przygoda osadzona w świecie znanym z najnowszej odsłony cyklu. Pozycja ma się pojawić w sprzedaży 1 grudnia, a zagrają w nią zarówno posiadacze konsoli Sony, jak i pecetowcy wyposażeni w HTC Vive. Listę zamknie Fallout 4 VR, którego premiera odbędzie się 12 grudnia. Analogicznie do Skyrim, będziemy mieć do czynienia z konwersją – opracowano ją z myślą o pecetach i goglach HTC Vive.

Skoro daty mamy już za sobą, pora rzucić okiem na ceny. Za Fallouta 4 VR i The Elder Scrolls V: Skyrim VR przyjdzie nam zapłacić 60 dolarów, co w przeliczeniu powinno zaowocować kwotą rzędu 217 złotych. Na Doom VFR wydamy natomiast o połowę mniej, bo 30 dolarów, czyli nieco ponad 100 złotych.