Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 listopada 2020, 12:45

autor: Sodar

Wiedźmińska kurtka w Cyberpunk 2077

Gadżety związane z grą Cyberpunk 2077 pojawiają się w realnym świecie. Czy da się tak w drugą stronę? Oczywiście! Co powiecie na możliwość założenia ubrań z logo Wiedźmina na przechadzkę po Night City?

Premiera Cyberpunka 2077 jeszcze (niestety) nie miała miejsca, mimo to pojawia się coraz więcej gadżetów związanych z tytułem. W Chinach można zamówić już stylowy smartfon, cyberpunkowe motywy spotkamy na puszkach Coca-Coli, a jedna z sieci elektromarketów przygotowała specjalną edycję konsoli Xbox Series X. To jednak tylko część działań reklamowych, okazuje się, że podczas rozgrywki też spotkamy materiały promocyjne. Oczywiście nie z Cyberpunka 2077, ale z innego tytułu studia CD Projekt RED – Wiedźmina. Stylowe odzienie i inne przedmioty opatrzone logo Szkoły Wilka otrzymają gracze, którzy połączą z grą swoje konta na platformie GOG.com.

To nie jedyne przedmioty związane z inną marką, które zobaczymy w Cyberpunku 2077. Wcześniej informowaliśmy o współpracy CD Projekt RED z marką Porsche. Efektem tego będzie możliwość poprowadzenia samochodu Porsche 911 Turbo w grze (oczywiście klasyczny model z 1974 roku, jak widać na screenach, występuje w wersji odpowiednio cyberpunkowej). Premiera gry została zapowiedziana na 10 grudnia 2020 roku, a pojawi się ona na PC, PS4, Xboksie One i konsolach nowej generacji.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077