Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 listopada 2020, 16:22

autor: Entelarmer

Cyberpunk 2077 wyskakuje z lodówki - gra na napojach gazowanych

Studio CD Projekt RED ruszyło z kolejną akcją promocyjną gry Cyberpunk 2077. Tym razem deweloper nawiązał współpracę z Coca-Cola Polska, dzięki czemu do rodzimych sklepów wkrótce trafi limitowana edycja jednego z napojów firmy.

Premiera Cyberpunka 2077 mogła się odwlec o całe trzy tygodnie, ale bynajmniej nie oznacza to braku doniesień na temat tej produkcji. Przeciwnie, CD Projekt RED nieustannie przypomina graczom o swoim nadchodzącym dziele, głównie za sprawą kolejnych akcji promujących grę. Ostatnia z nich to limitowana seria napojów Sprite w puszkach ozdobionych bohaterami Cyberpunka 2077, będąca efektem współpracy studia z polskim oddziałem firmy Coca-Cola Company. Akcję promuje hasło „W 2077 pragnienie to przeszłość”, nawiązujące do znanego sloganu marki (via Wprost Biznes).

Unikalny wzór to tylko część promocji. Nabywcy tych puszek znajdą na nich również kody promocyjne, dzięki którym codziennie można wziąć udział w losowaniu nagród. Te uwzględniają egzemplarze Cyberpunka 2077, ale też vouchery na gadżety z gry w sklepie CD Projekt RED Gear. Promocja ruszy 19 listopada, a więc w dniu, w którym do niedawna miała ukazać się polska produkcja.

”Wspieranie graczy jest częścią filozofii naszej marki już od kilku lat. Dlatego ogromnie cieszy nas fakt, że możemy stworzyć dedykowany produkt dla fanów gry Cyberpunk 2077” – oznajmiła Małgorzata Budnik z Coca-Cola Poland.

Jak widać, niedawne kontrowersyjne opóźnienie nie zniechęciło do Cyberpunka 2077 ani graczy, ani firm spoza branży. O zainteresowaniu nabywców świadczy sprzedaż przedpremierowa, bo ta bynajmniej nie zwolniła po zmianie daty premiery. Swoje zapewne zrobi też piąty odcinek transmisji Night City Wire, w ramach którego poznamy kolejne szczegóły produkcji. Cyberpunk 2077 zadebiutuje 10 grudnia na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S i PlayStation 5. Jeśli planujecie zabawę na platformach dziewiątej generacji, w 2021 roku otrzymacie dedykowaną aktualizację z next-genowymi usprawnieniami.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077