Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2020, 15:10

autor: AlexB

Cyberpunk 2077 - znamy termin Night City Wire 5

Studio CD Projekt RED ogłosiło, że kolejny odcinek prezentacji Cyberpunka 2077 z cyklu Night City Wire odbędzie się 19 listopada o godzinie 18:00 czasu polskiego. Skupi się on między innymi na Johnnym Sliverhandzie.

Pod koniec października świat obiegła wiadomość, że Cyberpunk 2077 nie zadebiutuje 19 listopada. Studio CD Projekt RED zdecydowało się jednak przygotować na tę datę coś na otarcie łez. Otóż tego dnia o godzinie 18:00 czasu polskiego swoją premierę będzie miał piąty już odcinek z cyklu Night City Wire, w ramach którego prezentowane są różne aspekty tego nadchodzącego RPG-a. Kolejny epizod skupi się na Johnnym Silverhandzie, czyli liderze rockowej grupy Samurai w uniwersum Cyberpunka, w którego w grze wciela się Keanu Reeves, a także różnych obliczach Night City, które przyjdzie nam poznać w trakcie zabawy. Twórcy obiecują, że nadchodzące wydarzenie będzie „naprawdę duże”. O tym, czy tak faktycznie będzie, przekonamy się w najbliższy czwartek.

Przypominamy, że Cyberpunk 2077 zadebiutuje na rynku 10 grudnia. Tytuł zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One oraz Xboksa Series X/S.

  1. Oficjalna strona gry Cyberpunk 2077
  2. Cyberpunk 2077 - kompendium wiedzy