Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2020, 17:05

autor: Karol Laska

Cyberpunk 2077 dostanie własnego smartfona

Telefon komórkowy żywcem wyciągnięty z Cyberpunka 2077 już niedługo stanie się faktem. CD Projekt RED nawiązało współpracę z koncernem OnePlus.

Kampania promocyjna Cyberpunka 2077 trwa w najlepsze, a kolejnym jej owocem będzie nowa edycja smartfona OnePlus 8T, która zostanie zaprojektowana z myślą o nasuwaniu skojarzeń z futurystycznym klimatem nadchodzącego RPG od „Redów”. Na YouTube pojawił się teaser reklamujący współpracę dwóch firm, choć już wcześniej została ona ogłoszona podczas specjalnego wydarzenia zorganizowanego przez twórców wspomnianej serii telefonów komórkowych. Ciężko będzie jednak o zakupienie smartfona w naszym kraju, gdyż to oferta ekskluzywna, obowiązująca jedynie na terenie Chin.

CD Projekt RED szaleje ostatnio, jeżeli chodzi o liczbę ogłoszonych partnerstw, polegających na wzajemnym promowaniu swoich produktów. Jeszcze dziś informowaliśmy o współpracy firmy z producentem samochodów Porsche, a ponad tydzień temu w ukraińskich sklepach pojawiły się kosmetyki marki Old Spice z motywem z gry Cyberpunk 2077. Niecierpliwie czekamy na więcej nieoczywistych kooperacji.