Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 października 2020, 17:00

Amnesia: A Machine for Pigs od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś w Epic Games Store udostępnione za darmo zostaną dwie gry - Amnesia: A Machine for Pigs oraz Kingdom: New Lands. Tytuły będzie można przypisywać do swoich kont na tej platformie do 22 października.

[Aktualizacja] Gry Amnesia: A Machine for Pigs oraz Kingdom: New Lands można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostaną Costume Quest 2 oraz Layers of Fear 2.

Gotowi na kolejne darmowe gry w Epic Games Store? Zgodnie z zapowiedzią z ubiegłego tygodnia, dziś równo o godzinie 17:00 czasu polskiego na tej popularnej platformie cyfrowej dystrybucji udostępnione zostaną Amnesia: A Machine for Pigs oraz Kingdom: New Lands. Zanim to jednak nastąpi, wciąż można przypisywać do swoich kont artystyczną przygodówkę Abzu i sieciową strzelankę Rising Storm 2: Vietnam.

Amnesia: A Machine for Pigs od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - ilustracja #1
Kingdom: New Lands jest całkiem interesującą strategią.

Amnesia: A Machine for Pigs jest drugą odsłoną serii pierwszoosobowych horrorów. Za jej stworzeniem nie stoi jednak studio odpowiedzialne za oryginał, czyli Frictional Games. Tytuł opracowała znana chociażby z Dear Esther oraz Everybody's Gone to the Rapture ekipa z The Chinese Room. Postawiła ona na opowiedzenie nowej historii, jedynie nawiązującej do tej z pierwszej części, i choć zdaniem wielu fabuła wypadła całkiem nieźle, to ze względu na różne niedoróbki i braki jej dzieło zostało przyjęte chłodniej od „jedynki”. Czy zasłużenie? Jeśli nie mieliście jeszcze ku temu okazji, to wkrótce będziecie mogli przekonać się o tym sami.

  1. Amnesia: A Machine for Pigs na platformie Epic Games Store

Z kolei Kingdom: New Lands jest stworzoną przez studio noio ulepszoną wersją dość nietypowej strategii z 2015 roku, w której akcję obserwujemy nie od góry, ale z boku. Podczas zabawy w niej wcielamy się w króla, który przemierza konno świat, rozbudowuje i poszerza swoją domenę, pozyskuje kolejnych poddanych oraz prowadzi boje z przeciwnikami. Prócz PC, tytuł jest także dostępny na Xboksie One, PlayStation 4, Nintendo Switch oraz urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS.

  1. Kingdom: New Lands na platformie Epic Games Store

Amnesia: A Machine for Pigs oraz Kingdom: New Lands będzie można zdobyć za darmo w Epic Games Store do 22 października. To, jakie produkcje zostaną udostępnione jako kolejne na tej platformie, podamy po godzinie 17:00.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store
  2. Amnesia: A Machine for Pigs – poradnik do gry