Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 listopada 2020, 16:15

autor: AlexB

BUTCHER - brutalna i trudna strzelanka za darmo

Na platformie GOG.com można zdobyć darmowy egzemplarz gry BUTCHER – dwuwymiarowej, brutalnej i bardzo trudnej strzelanki od polskiego studia Transhuman Design. Tytuł będzie dostępny bezpłatnie do 18 listopada.

Jesteście miłośnikami science-fiction i produkcji w stylu retro, które stanowiłyby dla Was wyzwanie? Jeśli tak, to na platformie GOG.com czeka na Was miły prezent. Otóż udostępniona za darmo została na niej gra BUTCHER od warszawskiego studia Transhuman Design. Jest to dwuwymiarowa strzelanka, w której akcję obserwujemy od boku. W trakcie zabawy wcielamy się w cyborga, którego zadaniem jest eliminowanie w niezwykle brutalny sposób napotkanych przeciwników. Produkcja została dobrze przyjęta przez media branżowe – jego pecetowa wersja może pochwalić się w serwisie Metacritic średnią ocen na poziomie 70/100 (na podstawie 4 recenzji).

  1. BUTCHER za darmo na platformie GOG.com

Swój darmowy egzemplarz BUTCHER-a będzie można przypisywać do kont do 18 listopada do godziny 15:00 czasu polskiego.

To jeszcze nie wszystko. Dziś na GOG.com wystartowała również kolejna edycja wyprzedaży Made in Poland, podczas której można zakupić z atrakcyjnymi rabatami gry stworzone w naszym kraju. Do 23 listopada przeceniono między innymi produkcje z cyklu Wiedźmin, Snipera: Ghost Warrior 2, Jacka Orlando: A Cinematic Adventure – Director's Cut czy Dying Light: The Following – Enhanced Edition. Pełną listę tytułów na wyprzedaży znajdziecie w tym miejscu.

  1. Oficjalna strona gry BUTCHER