Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2019, 22:31

autor: Aquma

Wiedźmin 3 i Yakuza w Xbox Game Pass. Trzy miesiące usługi za 4 złote

Microsoft poinformował o rozszerzeniu katalogu gier dostępnych w ramach usługi Xbox Game Pass. Trafi do niej przeszło pięćdziesiąt kolejnych tytułów, w tym m.in. takie hity jak Wiedźmin 3: Dziki Gon, RAGE 2 czy Yakuza 0. Dodatkowo trzymiesięczny abonament można obecnie wykupić z naprawdę dużym rabatem.

Xbox Game Pass dynamicznie się rozwija. - Wiedźmin 3 i Yakuza w Xbox Game Pass. Trzy miesiące usługi za 4 złote - wiadomość - 2019-11-14
Xbox Game Pass dynamicznie się rozwija.

W czasie trwającej imprezy X019 w Londynie firma Microsoft zapowiedziała, że usługa Xbox Game Pass zostanie objęta atrakcyjną promocją. Od dziś (14 listopada) za trzy miesiące Xbox Game Pass Ultimate trzeba będzie zapłacić zaledwie 4 złote (z oferty mogą jednak skorzystać tylko nowi użytkownicy. Przypominamy tu, że mowa o wariancie, który obejmuje dostęp do pecetowej i konsolowej wersji przepustki, a także subskrypcji Xbox Live Gold. Na niektórych rynkach bonusowo otrzymujemy także miesiąc EA Access, trzy miesiące Discord Nitro oraz półroczny abonament Spotify Premium.

Wzbogaceniu ulegnie także katalog gier dostępnych w ramach Game Passa - oferta powiększy się o przeszło pięćdziesiąt tytułów. Już teraz możemy zagrać w pierwszoosobową strzelankę Rage 2, zaś przed końcem roku dołączą do niej m.in. Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz Darksiders 3. W 2020 r. w Game Passie znajdą się także liczne tytuły z cyklu Final Fantasy oraz trzy produkcje z serii Yakuza (Zero i Kiwami 1/2 - przy czym te ostatnie po raz pierwszy w historii będą dostępne na platformie Microsoftu.

Warto przypomnieć, że w niektóre pozycje pogramy na konsolach, zaś inne są dedykowane posiadaczom komputerów z systemem Windows 10.

  1. Microsoft - strona oficjalna
  2. Xbox Game Pass - strona oficjalna