Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2022, 21:44

Kolejne mody zmieniają modele z Wiedźmina 3 na bliższe serialowi Netflixa

Nie strój wiedźmina zdobi, ale czym byłby Internet, gdyby moderzy nie dodali do Wiedźmina 3 strojów Geralta oraz modeli postaci inspirowanych serialem?

WitcherSeb nie narzeka na brak zajęcia. W 2020 roku moder pozwolił graczom zastąpić Geralta z Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu wirtualnym Michałem Żebrowskim oraz Henrym Cavillem, a Triss i Yennefer ich serialowymi odpowiednikami. Przez kolejne miesiące internauta nie próżnował i doszlifowywał swoje modyfikacje tak, by jak najlepiej odwzorowywały one stroje oraz wyglądy postaci z Wiedźmina Netflixa w trzeciej odsłonie wiedźmińskiej trylogii CD Projektu.

Zacznijmy od modelu Cavilla, którego najnowsza wersja trafiła do gry za sprawą WitcherSeba już w kwietniu 2021 roku. Ale internauta wcale na tym nie poprzestał. W kolejnych modach zaimplementował odświeżoną zbroję i ubiór Geralta znane z produkcji Netflixa, a w grudniu do aktora dołączyła Freya „Ciri” Allan (oraz ulepszony model Anyi „Yennefer” Chalotry).

Warto przypomnieć, że choć na razie musimy zadowolić się wyłącznie modami, CD Projekt obiecał darmowe DLC do Wiedźmina 3 z przedmiotami inspirowanymi serialem Netflixa. Te mieliśmy otrzymać już w minionym roku, aczkolwiek najwyraźniej opóźniono je wraz z wydaniami gry na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.