Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2022, 20:03

Patch 2.4 do Diablo 2 Resurrected trafi jutro na serwery testowe

Patch 2.4 do Diablo 2 Resurrected trafi jutro na publiczne serwery testowe. W ten sposób gracze na PC będą mogli wypróbować zmiany w balansie rozgrywki.

Ponad miesiąc temu zapowiedziano, że Diablo 2 Resurrected otrzyma patch 2.4, który wprowadzi m.in. gry rankingowe i słowa runiczne. Teraz ogłoszono, że łatka pojawi się na PC na publicznych serwerach testowych (PST) 25 stycznia. Nadal jednak nie wiadomo, kiedy aktualizacja zawita do produkcji w pełnym wydaniu.

Warto tutaj przypomnieć, że jedną z największych nowości, jakie pojawią się w Diablo 2 Resurrected po aktualizacji 2.4, jest gra rankingowa, podzielona na cztery drabinki:

  1. standardowa (do aktu IV);
  2. hardkorowa (do aktu IV);
  3. standardowa dodatku;
  4. hardkorowa dodatku.

Na ten moment jednak nie ma zbyt wielu informacji na temat tego, jak dokładnie będzie to wyglądać w grze. Na więcej szczegółów przyjdzie nam więc poczekać.

PST umożliwi nam natomiast wypróbowanie zmian w balansie rozgrywki. Każda z klas postaci doczekała się przeróbek w drzewkach umiejętności. Część zdolności otrzyma wzmocnienia, co ma zachęcić graczy do korzystania z nich. Poprawki dotyczą również synergii między poszczególnymi perkami. Dokładne opisy zmian znajdziecie tutaj.

Oprócz tego na PST będzie można przetestować nowe słowa runiczne. Kostka Horadrimów wzbogaci się z kolei o schematy, które mają stanowić uzupełnienia przedmiotów z zestawów. Osoby grające na piekielnym poziomie trudności będą musiały się natomiast zmierzyć ze zwiększoną siłą potworów na niektórych obszarach.

  1. Diablo 2 Resurrected - poradnik do gry
  2. Recenzja Diablo 2 Resurrected - jest miło, ale chciałbym więcej zmian