Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2020, 13:34

Wiedźmin 3 - zagraj jako Żebrowski i romansuj z Yen i Triss z serialu Netflixa

Dzięki nowej modyfikacji Wiedźmina 3 do gry możemy przenieść Geralta znanego z polskiego serialu oraz filmu granego przez Michała Żebrowskiego. Kilka innych prac pozwala również na zamianę dwóch bohaterek - Yennefer i Triss - na te znane z netfliksowej produkcji.

Gracie jeszcze w Wiedźmina 3 i znudziło Wam się już patrzenie na standardowego Geralta? Powinniście sięgnąć więc po ciekawą modyfikację, która kilka dni temu ukazała się w serwisie Nexus Mods. Jej autor, kryjący się pod nickiem WitcherSeb, przeniósł do wirtualnego świata gry postać wiedźmina z polskiego filmu oraz serialu graną przez Michała Żebrowskiego. Moda pobierzecie pod z tego adresu. Instalacja jest niezwykle prosta (wystarczy wypakować pliki i przenieść je do odpowiedniego folderu), aczkolwiek twórca zaznacza, że do poprawnego działania należy zainstalować także inną modyfikację – blokującą porost brody. Natomiast dodatkowe pliki pozwolą na zmianę wyglądu oczu bohatera.

Wiedźmin 3 - zagraj jako Żebrowski i romansuj z Yen i Triss z serialu Netflixa - ilustracja #1
Michał Żebrowski w Wiedźminie 3.

Warto również zaznaczyć, że WitcherSeb stworzył kilka modyfikacji, dzięki którym do gry możemy przenieść bohaterów znanych z netfliksowej produkcji, np. Henry’ego Cavilla (wcielającego się w Geralta) i Anyę Chalotrę (Yennefer). Dodatkowo, korzystając z innego moda, do gry dodamy również Annę Shaffer (Triss), dzięki czemu w Wiedźminie 3 znajdą się prawie wszyscy najważniejsi bohaterowie znani z serialu. Taka opcja może być ciekawą odmianą dla tych, którzy produkcję ograli już kilkukrotnie i szukają nowego doświadczenia. Gracze mogą pokusić się nawet o zmodyfikowanie budowy ciała wiedźmina (na rzecz Cavilla) czy też wgranie netfliksowego stroju oraz zbroi.

Wiedźmin 3 - zagraj jako Żebrowski i romansuj z Yen i Triss z serialu Netflixa - ilustracja #2
Henry Cavill i Anya Chalotra w Wiedźminie 3.