Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2015, 18:13

autor: Góral

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zagraj w grę w studiu CD Projekt RED

Firma Microsoft zorganizowała wspólnie ze studiem CD Projekt RED konkurs, w którym można wygrać wizytę u dewelopera, w czasie której będzie się dało pograć w wyczekiwane RPG akcji przed jego premierą.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zagraj w grę w studiu CD projekt RED - ilustracja #1

Na oficjalnym profilu Xbox Polska w serwisie społecznościowym Facebook trwa konkurs, w którym do wygrania jest bardzo ciekawa nagroda – wizyta w siedzibie studia CD Projekt RED, podczas której będzie można spotkać się z twórcami gry Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz pobawić się rzeczoną produkcją przed premierą. Jeżeli chcecie zawalczyć o wejściówkę, to w tym miejscu znajdziecie paczkę screenów z rzeczonego projektu, z których musicie ułożyć graficzne opowiadanie. Do swojej historii możecie użyć dowolnej liczby obrazków, a jej długość nie ma znaczenia – ważne żeby komiks był utrzymany w klimacie Wiedźmina. Gotowe prace należy wkleić w komentarzu na stronie konkursu i liczyć na szczęście. Zwycięzcę wybiorą deweloperzy ze studia CD Projekt RED.

Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych 19 maja. Natomiast poniżej obejrzycie najnowsze nagranie z rozgrywką, zaprezentowane przy okazji imprezy PAX East. Ukazano na nim m.in. walkę z Wywerną Królewską