Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2016, 17:02

autor: Michał "Ender" Kułakowski

Wiedźmin 3: Dziki Gon – nowe screeny z dodatku Krew i wino

CD Projekt RED podzielił się wcześniej niewidzianymi screenami z nadchodzącego dodatku Krew i wino, który przygotowywany jest z myślą o grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Na obrazkach zobaczymy nowe otoczenie oraz postacie.

Dodatek przeniesie nas do niedotkniętego wojenną zawieruchą Touissant

O drugim rozszerzeniu dla Wiedźmina 3: Dziki Gon, zatytułowanym Krew i wino, pisaliśmy ostatnio tydzień temu, gdy producenci przedstawili okładkę jego pudełkowego wydania. Dziś CD Projekt RED podzielił się kolejną porcją grafik z tytułu, publikując 5 zupełnie nowych screenów, które prezentują fragmenty rozgrywki oraz przerywniki fabularne. Gracze mogą lepiej przyjrzeć się bajkowym i sielskim krajobrazom słonecznego Touissant oraz stworom, które Geralt spotka podczas nowej przygody. Według zapowiedzi twórców, dodatek powinien zapewnić nam kilkanaście godzin zabawy.

Do tej pory, oprócz rozmaitych małych DLC, Wiedźmin 3: Dziki Gon doczekał się już jednego dużego dodatku, zatytułowanego Serca z Kamienia. Produkcja ukazała się w październiku 2015 roku. Zebrała ona równie pochlebne opinie, co „podstawka”. Wciąż nie znamy oficjalnej daty premiery Krwi i Wina, ale sądząc z coraz większej liczby publikowanych materiałów promocyjnych powinnyśmy poznać ją w najbliższym czasie.

  1. Oficjalna strona gry Wiedźmin 3: Dziki Gon
  2. Wiedźmin 3: Dziki Gon – Kompendium wiedzy