Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2016, 16:35

autor: Adrian Werner

Judas nową grą od Take-Two Interactive?

Firma Take-Two Interactive zarejestrowała nazwę Judas, czyli Judasz. Zapewne będzie to tytuł niezapowiedzianej jeszcze gry tego wydawcy

Na razie o grze nie wiemy nic. - Judasz nową grą od Take-Two Interactive?  - wiadomość - 2016-04-22
Na razie o grze nie wiemy nic.

Bazy danych zastrzeżonych znaków towarowych od dawna są doskonałym źródłem informacji o niezapowiedzianych jeszcze grach. Najnowszym tego przykładem stała się firma Take-Two Interactive, która zarejestrowała nazwę Judas, czyli Judasz. Niestety, wspomniany tytuł jest w praktyce jednym, co wiemy o tym projekcie. Warto wspomnieć, że niedawno wykupiono również domenę judasthegame.com, która zapewne będzie prowadziła do oficjalnej strony gry.

Tytuł budzi skojarzenia z Biblią, ale nie oznacza to oczywiście, że Take-Two Interactive na pewno pracuje nad interaktywną adaptacją Nowego Testamentu. Bardziej prawdopodobne wydaje się, że autorzy chcą wykorzystać skojarzenia, jakie budzi imię Judasza, do wypromowania produkcji osadzonej w innych realiach.

Nazwa w każdym razie intryguje, więc mamy nadzieję, że Take-Two Interactive nie każe nam długo czekać na ujawnienie przypisanej jej gry. Jeśli macie jakieś swoje podejrzenia odnośnie projektu Judas, to podzielcie się nimi w komentarzach.

Informacje o zarejestrowanej nazwie zostały już schowane, ale wcześniej fani zdążyli zrobić zrzut ekranu. - Judasz nową grą od Take-Two Interactive?  - wiadomość - 2016-04-22
Informacje o zarejestrowanej nazwie zostały już schowane, ale wcześniej fani zdążyli zrobić zrzut ekranu.

Warto przy okazji wspomnieć, że ostatnio o Take-Two Interactive było głośno w kontekście zamieszania związanego z wojną w studio Rockstar. Przy okazji prawnych sporów wyszło na jaw, że zespół próbował się jakiś czas temu uniezależnić od wydawcy.

Ponadto kilka dni temu do sieci wyciekła mapa, która rzekomo pokazuje teren akcji niezapowiedzianego jeszcze Red Dead Redemption 2.

  1. Take-Two Interactive – strona oficjalna