Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2015, 17:35

autor: Krzysztof "Renox" Nieradko

Wiedźmin 3: Dziki Gon – aktualizacja 1.08 już dostępna

Marcin Momot ze studia CD Projekt RED poinformował, że najnowsza łatka do Wiedźmina 3: Dziki Gon jest już dostępna. Aktualizację oznaczoną numerem 1.08 można pobrać na wszystkich docelowych platformach sprzętowych.

Tydzień temu informowaliśmy Was o istotnych zmianach, jakie niesie ze sobą najnowsza aktualizacja do jednego z najlepszych erpegów ostatnich lat – Wiedźmina 3: Dziki Gon. Data premiery rzeczonej łatki objęta była jednak szczelną zasłoną tajemnicy. Aż do teraz. Zgodnie z informacją, jaką na swoim Twitterze zamieścił Marcin Momot ze studia CD Projekt RED, uaktualnienie oznaczone numerem 1.08 jest już dostępne na wszystkich docelowych platformach sprzętowych – komputerach PC i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Jakich zmian mogą spodziewać się fani Dzikiego Gonu? Polakom udało się przede wszystkim poprawić wydajność gry i usunąć problemy, które mogły pojawić się wraz z poprzednim updatem. Oprócz tego gracze mogą oczekiwać wyeliminowania szeregu problemów w kontekście wykonywanych zadań (np. naprawiono problem, który czasem uniemożliwiał ukończenie zadania "Dorwać Juniora"), oprawy wizualnej czy samej rozgrywki. Jest tego sporo, dlatego też po więcej szczegółów odsyłam do podlinkowanej wcześniej wiadomości.

Aktualizacja 1.08 do Wiedźmina 3: Dziki Gon jest już dostępna.
Aktualizacja 1.08 do Wiedźmina 3: Dziki Gon jest już dostępna.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutował na rynku 19 maja 2015 roku, stając się znakomitym zwieńczeniem wiedźmińskiej trylogii. Tytuł doczekał się serii urozmaicających rozgrywkę darmowych dodatków, chociaż na horyzoncie majaczą też dwa kolejne, tym razem płatne rozszerzenia (Serca z Kamienia oraz Wino i Krew), które ukażą się odpowiednio w październiku oraz w 2016 roku. Nie można również zapomnieć o Nowej Grze Plus, ostatnim bezpłatnym DLC, o którym więcej przeczytacie w tej wiadomości.