Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2015, 09:25

autor: Renox

Wiedźmin 3: Dziki Gon – poznaliśmy szczegóły na temat DLC Nowa Gra Plus

Marcin Momot z CD Projekt RED ujawnił nieco szczegółów na temat ostatniego darmowego DLC do Wiedźmina 3: Dziki Gon. Niedawno zapowiedziany tryb Nowa Gra Plus pozwoli wybrać nowy poziom trudności, przyniesie ze sobą silniejszych przeciwników, jak również możliwość zresetowania swoich umiejętności. NG+ nie przeszkodzi również w zdobyciu osiągnięcia Death March.

Poznaliśmy kilka szczegółów na temat ostatniego darmowego dodatku DLC do Wiedźmina 3: Dziki Gon. - Wiedźmin 3: Dziki Gon – poznaliśmy szczegóły na temat DLC Nowa Gra Plus - wiadomość - 2015-07-29
Poznaliśmy kilka szczegółów na temat ostatniego darmowego dodatku DLC do Wiedźmina 3: Dziki Gon.

Dwa dni temu informowaliśmy Was o zapowiedzi ostatniego bezpłatnego DLC do Wiedźmina 3: Dziki Gon. Szczegółów, na które czekało tak wielu fanów gry, jednak zabrakło. Jeden z przedstawicieli studia CD projekt RED zdecydował się więc ujawnić, czego mniej więcej możemy spodziewać się po wspomnianym dodatku.

Odpowiedzialny za komunikację ze społecznością graczy Marcin Momot zdradził na oficjalnym forum gry, że omawiane rozszerzenie przyniesie ze sobą zdecydowanie silniejszych przeciwników oraz nie przeszkodzi w zdobyciu osiągnięcia Death March. Całość pozwoli rozpocząć nową przygodę na tym samym poziomie doświadczenia, na jakim ukończyliśmy rozgrywkę w Dzikim Gonie, o ile ten nie był niższy niż 30. W przeciwnym wypadku gra automatycznie podniesie level naszego Białego Wilka.

Ponadto NG+ umożliwi dobranie odpowiedniego naszym zdaniem poziomu trudności. Zachowamy także dotychczas zebrane receptury alchemiczne, stworzone mikstury (chociaż nie jest to jeszcze pewne), pieniądze oraz przedmioty, z wyłączeniem jednak książek, listów, kart do Gwinta, trofeów, itemów związanych z fabułą czy tych przeznaczonych do jednorazowego użytku. Rozszerzenie zapewni również Eliksir Oczyszczenia, dzięki czemu gracze będą w stanie zresetować swoje umiejętności i rozpocząć zabawę w nieco inny sposób.

Tryb Nowa Gra Plus pojawi się na pecetach i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Posiadacze komputerów stacjonarnych pobiorą go ze Steama lub serwisu GOG. Osoby wyposażone w sprzęt Microsoftu bądź Sony będą musiały skorzystać odpowiednio z usługi Xbox Live lub PlayStation Store. Data premiery tego dodatku nie została jeszcze ujawniona.

TWOIM ZDANIEM

Będziesz przechodził Wiedźmina 3 w trybie Nowa Gra Plus?

Obowiązkowo, dobry pomysł na DLC.
73,4%
Pograłem już wystarczająco, czekam na duże dodatki.
18,5%
Kuszące ale jeszcze nie wiem.
8,1%
Zobacz inne ankiety