Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2018, 11:42

autor: Bartosz "Aquma" Świątek

Widowiskowy zwiastun trybu battle royale w Call of Duty Black Ops 4

Firmy Acitivision oraz Treyarch udostępniły kolejny zwiastun Call of Duty: Black Ops 4. Tym razem skupia się on na trybie battle royale, noszącym nazwę Blackout. Jest naprawdę widowiskowo.

Klimat Black Ops IIII jest znacząco inny od tego, co znamy z poprzednich odsłon. - Widowiskowy zwiastun trybu battle royale w Call of Duty Black Ops 4 - wiadomość - 2018-09-10
Klimat Black Ops IIII jest znacząco inny od tego, co znamy z poprzednich odsłon.

Na oficjalnym kanale youtubowym serii Call of Duty pojawił się trailer trybu battle royale (znanego pod nazwą Blackout) w najnowszej odsłonie cyklu, czyli CoD: Black Ops IIII od studia Treyarch. Jest całkiem ładnie, na pewno widowiskowo, wyjątkowo barwnie i naprawdę głośno. Zresztą, zobaczcie sami.

Dwuminutowy materiał prezentuje sceny starć z udziałem zarówno piechoty, jak i pojazdów. Przy okazji rozwiewa też wszelkie wątpliwości w kwestii klimatu nowej produkcji Activision. Wystarczy posłuchać licznych eksplozji, a następnie spojrzeć w oczy walącej w perkusyjne talerze, wybuchowej maskotce małpy, by wiedzieć, o co chodzi kolejnym Call of Duty – i ile w nim pozostało tego, co znamy z dawnych Black Opsów.

Skoro już mowa o trybie Blackout – przypominamy, że niedawno poznaliśmy jego mapę. Twórcy podzielili się też wieloma innymi informacjami, dotyczącymi m.in. limitu graczy, dostępnych pojazdów i bohaterów, obecności zombie. Wiemy też, że 10 września wystartuje zamknięta beta omawianej produkcji na PlayStation 4. Pecetowcy oraz posiadacze Xboksów One dołączą do testów 14 września. Dzień później możliwość wzięcia w nich udziału otrzymają wszyscy posiadacze komputerów nadających się do grania – beta zostanie otwarta, jednak będzie dostępna wyłącznie na PC.

Call of Duty: Black Ops IIII zadebiutuje 12 października na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach PC. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej (z napisami).

  1. Treyarch – strona oficjalna
  2. Koniec Call of Duty jakie znamy. Czy Black Ops 4 bez singla da radę?