Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 listopada 2008, 11:05

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Webstarfestival 2008 - 10 dni do końca głosowania

Ruszyła czwarta już edycja Webstarfestival. W zeszłym roku dzięki Waszemu zaangażowaniu i oddanym głosom GRY-OnLine.pl zdobyło tytuł Strony Roku 2007 w kategorii Kultura i Rozrywka. Dziękujemy Wam za to ogromnie, bo największą nagrodą za naszą pracę jest uznanie z Waszej strony.

Ruszyła czwarta edycja Webstarfestival. W zeszłym roku dzięki Waszemu zaangażowaniu i oddanym głosom GRY-OnLine.pl zdobyło tytuł Strony Roku 2007 w kategorii Kultura i Rozrywka. Dziękujemy Wam za to ogromnie, bo największą nagrodą za naszą pracę jest uznanie z Waszej strony.

Do końca głosowania pozostało 10 dni. Tylko do 5 grudnia możecie oddawać swoje głosy na nominowane strony internetowe. Która ze stron zyska miano Strony Roku? Tego dowiemy się 9 grudnia podczas uroczystej Gali w warszawskim Klubie M25. Wówczas to wręczone zostaną Webstary przyznane przez Akademię Internetu oraz Webstary Internautów, przyznawane w drodze głosowania. Jak co roku, wybrany zostanie również Człowiek Roku Polskiego Internetu. Oprócz tego, Akademia Internetu przyzna nagrody Webstar Creative, za najlepsze kampanie reklamowe i rozwiązania kreatywne w sieci.

Głosować można na wybrane projekty za pomocą sms na numer 7101. Z jednego numeru telefonu w ciągu doby można oddać tylko jeden głos na konkretną stronę. Wszystkie projekty wraz z kodami sms znajdują się na stronie www.webstarfestival.pl/glosuj.php

Na wszystkich głosujących internautów, którzy wezmą udział w konkursie smsowym, czekają nagrody! Po zakończonym głosowaniu, które trwa do dnia 5 grudnia 2008 r. do godz. 12.00 w południe, do wszystkich osób, które wzięły w nim udział zostanie wysłany sms z pytaniem konkursowym, na numer telefonu, z którego został wysłany głos podczas Głosowania Internautów. Nagrodą pierwszego stopnia jest 5000zł. Otrzyma ją jedna osoba, która odpowie jako pierwsza poprawnie na pytanie konkursowe i uzyska najkrótszy czas odpowiedzi. Nagroda drugiego stopnia (dla osób, których czasy odpowiedzi zostały zarejestrowane na miejscu od 2 do 5) to 4 vouchery na pobyt z osobą towarzyszącą w Hotelu Farmona Business&SPA w Krakowie z 1 noclegiem, obiadokolacją i 2 wybranymi zabiegami z listy zabiegów pielęgnacyjnych. Wartość każdego z voucherów to 4560zł. Nagroda trzeciego stopnia (dla 50 osób, które odpowiedziały poprawnie na pytanie konkursowe, a ich czasy zostały zarejestrowane od 6 do 54 miejsca) to 50 zestawów kosmetyków firmy Farmona o wartości 50zł brutto każdy.

W związku ze zmianą formuły plebiscytu (oddanie głosu na swoją ulubioną stronę internetową to koszt smsa w wysokości 1,22 zł) tym bardziej będziemy wdzięczni Wam za wsparcie.

Webstarfestival 2008 - 10 dni do końca głosowania - ilustracja #1