Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2013, 17:00

autor: Ender

Warner Bros rejestruje domeny dla gry opartej na filmowej serii Mad Max

Warner Bros zarejestrowało internetowe domeny związane z grą opartą najprawdopodobniej na najnowszej odsłonie filmowej serii Mad Max, która trafi do kin w przyszłym roku. Według krążących do lat plotek, prace nad tytułem ma prowadzić studio Avalanche, znane świetnie dzięki grom z cyklu Just Cause.

Pierwszy film z serii był niskobudżetową australijską produkcją, która zadebiutowała w 1979 roku - Warner Bros rejestruje domeny dla gry opartej na filmowej serii Mad Max - wiadomość - 2013-04-13
Pierwszy film z serii był niskobudżetową australijską produkcją, która zadebiutowała w 1979 roku

Firma Warner Bros Entertainment zarejestrowała domeny internetowe związane najprawdopodobniej z bliżej nieokreśloną grą, będącą adaptacją filmowej serii Mad Max, która ponownie zawita do kin w przyszłym roku. Chodzi tu o trzy adresy: MadMaxGame.com, MadMaxTheGame.com oraz WorldGoneMadLegendOfMax.com. Na razie żaden z nich nie przekierowuje nas do konkretnych witryn.

Przypomnijmy, że już od kilku lat w sieci krążą plotki o produkcji tytułu rozgrywającego się w postapokaliptycznym uniwersum Mad Maksa. Odpowiadać za niego ma szwedzkie studio Avalanche, której dało się poznać najlepiej dzięki serii Just Cause. Zgodnie z ujawnionymi informacjami, twórcy zajmują się w tej chwili pracami nad dwoma projektami, z których jeden to prawie na pewno Just Cause 3. Drugi ma być grą opartą na znanej licencji i trafić do sklepów w przyszłym roku. Niewykluczone, że szwedzcy autorzy przygotowują się w tej chwili do oficjalnej prezentacji obu tytułów podczas targów E3, które rozpoczynają się na początku czerwca. Niedawno przedstawiciele Avalanche opublikowali zresztą dwa niewyraźne screeny, pochodzące z jednej z ich tajemniczych gier, zapowiadając przy tym, że w niedługim czasie usłyszymy o niej znacznie więcej.

  1. Oficjalna strona Avalanche Studios