Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2013, 11:22

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Warlords of Draenor nowym rozszerzeniem do World of Warcraft?

W sieci pojawiły się nowe plotki dotyczące kolejnego dodatku do gry World of Warcraft. Firma Blizzard Entertainment zarejestrowała nazwę Warlords of Draenor, która rzekomo ma być tytułem piątego rozszerzenia do popularnego MMO.

World of Warcraft wkrótce otrzyma kolejny dodatek? - Warlords of Draenor nowym rozszerzeniem do World of Warcraft? - wiadomość - 2013-11-02
World of Warcraft wkrótce otrzyma kolejny dodatek?

Firma Blizzard Entertainment zarejestrowała nazwę Warlords of Draenor w Nowej Zelandii i Australii. Dodatkowo miesiąc temu zarezerwowano domenę warlordsofdraenor.com. Nie ujawniono niczego oficjalnie, ale w sieci plotkuje się już o nowym rozszerzeniu do gry World of Warcraft.

Na szczęście być może za kilka dni sytuacja zostanie wyjaśniona, ponieważ w dniach 8 – 9 listopada, w Anaheim Convention Center, w Kalifornii, odbędzie się kolejna impreza z cyklu BlizzCon. Za każdym razem popularny deweloper gier wideo zapowiada na niej swoje nowe produkcje. W ten sposób ujawniono wcześniejsze rozszerzenia do WoW-a, więc być może w tym roku też tak się stanie.

Byłby to logiczny ruch w świetle ostatnich doniesień o sporym spadku przychodów i odejściu kolejnych graczy. Nowy dodatek z pewnością ponownie wpłynąłby na, przynajmniej chwilowy, wzrost zainteresowania kultową grą MMO. Na konkrety musimy jednak poczekać do przyszłego tygodnia.

Warlords of Draenor nowym rozszerzeniem do World of Warcraft? - ilustracja #3World of Warcraft zadebiutowało na rynku w 2004 roku i do tej pory cieszy się sporą, lecz cały czas malejącą popularnością. W ciągu swojego życia produkcja otrzymała cztery duże rozszerzenia - The Burning Crusade (2007 rok), Wrath of the Lich King (2008), Cataclysm (2010 rok) oraz Mists of Pandaria (2012).