Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 marca 2015, 12:22

autor: Góral

Warcraft: Armies of Azeroth - zobacz rozgrywkę z remake'u Warcrafta III

Twórcy moda Warcraft: Armies of Azeroth, czyli remake'u Warcrafta III na silniku StarCrafta II, opublikowali kilkuminutowe nagranie prezentujące rozgrywkę z wyczekiwanego projektu.

W grudniu 2014 roku informowaliśmy o WarCraft: Armies Of Azeroth – fanowskim remake’u gry Warcraft III powstającym na silniku StarCrafta II, Wczoraj twórcy modyfikacji postanowili podzielić się z graczami kilkuminutowym zapisem rozgrywki, który obejrzycie powyżej. Projekt ma być wierny oryginałowi pod względem balansu i stylu graficznego, ale finalnie doczekamy się nie tylko odświeżonej oprawy, lecz także nowych jednostek i nie tylko. Z opublikowanego materiału wideo wynika, że faktycznie będzie to stary, dobry Warcraft III dostosowany do dzisiejszych czasów, co zapewne ucieszy niejednego fana tego klasycznego RTS-a. Niestety w dalszym ciągu nie wiemy, kiedy możemy się spodziewać premiery WarCraft: Armies Of Azeroth.

Czekamy zatem na dalsze konkrety, a tymczasem zachęcam do zaznajomienia się z kilkoma screenami, z których część znajdziecie poniżej, a po ich większą ilość odsyłam w to miejsce.

WarCraft: Armies Of Azeroth tworzone jest na silniku StarCrafta II. - WarCraft: Armies Of Azeroth - zobacz rozgrywkę z remake'u Warcrafta III - wiadomość - 2015-03-12
WarCraft: Armies Of Azeroth tworzone jest na silniku StarCrafta II.

WarCraft: Armies Of Azeroth - zobacz rozgrywkę z remake'u Warcrafta III - ilustracja #2WarCraft III: Reign of Chaos to słynna gra strategiczna z 2002 roku. Tytuł został wyprodukowany przez znany większości graczy zespół Blizzard Entertainment i w 2003 roku doczekał się dużego rozszerzenia The Frozen Throne, którego akcja rozgrywa się po wydarzeniach przedstawionych w „podstawce”.

WarCraft: Armies Of Azeroth - zobacz rozgrywkę z remake'u Warcrafta III - ilustracja #3StarCraft II to kontynuacja klasycznego RTS-a autorstwa studia Blizzard Entertainment. Tytuł został podzielony na trzy części. Pierwsza z nich, Wings of Liberty, ukazała się w 2010 roku. Heart of the Swarm zadebiutowało w 2013 roku, a obecnie deweloper pracuje nad Legacy of the Void.

WarCraft: Armies Of Azeroth to fanowski remake Warcrafta III. - WarCraft: Armies Of Azeroth - zobacz rozgrywkę z remake'u Warcrafta III - wiadomość - 2015-03-12
WarCraft: Armies Of Azeroth to fanowski remake Warcrafta III.