Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 października 2011, 13:26

autor: Olek

Wakaty w GOG.com

Należąca do firmy CD Projekt platforma dystrybucji elektronicznej Good Old Games poszukuje pracowników. Miejsca pracy czekają m.in. na testera, zdalnego programistę i menedżera ds. kontaktów biznesowych. Od kandydatów oczekuje się przede wszystkim dobrej znajomości języka angielskiego i zamiłowania do gier wideo.

Jeżeli marzysz o tym, by rozpocząć karierę w branży gier wideo, oferta należącej do firmy CD Projekt platformy dystrybucji cyfrowej Good Old Games może być ku temu wyśmienitą okazją. GOG.com szuka m.in. eksperta do grzebania w grach, skrupulatnego testera oraz kogoś, kto zajmie się prowadzeniem negocjacji i zawieraniem umów z wydawcami.

Aktualnie Good Old Games prowadzi nabór kandydatów na cztery stanowiska pracy, w tym jedno dorywcze oraz trzy pełnoetatowe. Propozycje dla siebie znajdą programiści lubiący pracę w domu (reverse engineering programmer), prężni menedżerowie marzący o kontakcie ze światowymi liderami branży (junior business development manager), gracze-fascynaci lubiący wytykać najdrobniejsze błędy (tester), a także miłośnicy gier typu EVE Online czy Excel (lead tester).

Wakaty w GOG.com - ilustracja #1

Jednymi z podstawowych warunków zatrudnienia są biegła znajomość języka angielskiego oraz szeroka wiedza i zamiłowanie do gier wideo. Ze szczegółami ofert możecie zapoznać się klikając w zamieszczone poniżej odsyłacze. Wszystkim zainteresowanym życzymy powodzenia w trakcie rozmów kwalifikacyjnych.

  1. zdalny programista
  1. tester
  2. lead tester
  3. junior business development manager
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.