Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2019, 17:35

autor: Froozyy

W darmowe PUBG Lite niedługo zagrają również Polacy

10 października dostęp do otwartej bety PUBG Lite zostanie rozszerzony na kolejne 52 kraje. Tytuł trafi także do nas w polskiej wersji językowej. Gracze mogą rejestrować się już teraz, aby otrzymać nagrody w dniu oficjalnej premiery. Przy tej okazji warto również sprawdzić wymagania sprzętowe produkcji.

PUBG Lite trafi do Polski już za dwa tygodnie. - W darmowe PUBG Lite niedługo zagrają również Polacy - wiadomość - 2019-09-26
PUBG Lite trafi do Polski już za dwa tygodnie.

PUBG Corporation właśnie ogłosiło, że dostęp do darmowej wersji Playerunknown's Battlegrounds, czyli PUBG Lite, zostanie 10 października rozszerzony na kolejne 52 kraje (tytuł ukaże się także u nas w polskiej wersji językowej). Zainteresowani gracze mogą zarejestrować się już na odpowiedniej stronie, a ci, którzy zrobią to do 8 października, otrzymają na start dwie skórki na broń. Twórcy zachęcają również do zapraszania swoich znajomych, bowiem im więcej graczy zarejestruje się, tym więcej nagród zostanie rozdanych podczas premiery. Produkcja ukaże się w wersji beta, ale postęp osiągnięty w grze nie zostanie usunięty, gdy tytuł doczeka się oficjalnego debiutu.

PUBG Lite przeznaczony jest dla graczy ze słabszym sprzętem, którzy nawet na najniższych ustawieniach w PUBG nie mogą cieszyć się płynną rozgrywką na swoich komputerach. Znaczne obniżenie jakości grafiki przyczyniło się do zmniejszonych wymagań sprzętowych, które możecie znaleźć poniżej.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64 bit
  • Procesor: Core i3 2.4 GHz
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: Intel HD Graphics 4000
  • Miejsce na dysku: 4 GB wolnej przestrzeni

Zalecane wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64 bit
  • Procesor: Core i5 2.8 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870
  • Miejsce na dysku: 4 GB wolnej przestrzeni
PUBG Lite to dobre rozwiązanie dla graczy ze słabszym sprzętem. - W darmowe PUBG Lite niedługo zagrają również Polacy - wiadomość - 2019-09-26
PUBG Lite to dobre rozwiązanie dla graczy ze słabszym sprzętem.

W PUBG Lite pojawi się także nowy tryb 4 vs 4, w którym walkę toczą dwa czteroosobowe zespoły. Pojedynki odbędą się w opuszczonym magazynie, a celem obu drużyn będzie jak najszybsze osiągnięcie 40 eliminacji.

Gracze będą mogli skorzystać z darmowej przepustki sezonowej, która wynagrodzi za wykonywanie konkretnych misji. Pojawi się również możliwość ulepszenia jej za realną gotówkę, co zaowocuje po prostu lepszymi nagrodami. Dodatkowo w sklepie PUBG oprócz standardowych przedmiotów kosmetycznych znajdziemy też skrzynki dostępne za nową walutę L-COIN. Launcher PUBG Lite można pobrać już teraz pod tym adresem, jednak przypominamy, że produkcja dostępna będzie u nas dopiero od 10 października.