Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2019, 10:45

autor: AlexB

Valve zapowiada galę Steam Awards 2018

Firma Valve przygotowuje specjalną galę, podczas której ogłoszeni zostaną zwycięzcy Steam Awards 2018. Stream odbędzie się 8 lutego o godzinie 19:00 czasu polskiego i będzie można go obejrzeć w usłudze Steam.TV.

Jak zapewne pamiętacie, podczas zimowej wyprzedaży na Steamie mieliście okazję głosować na swoich faworytów do Steam Awards 2018, czyli w większości żartobliwych wyróżnień przyznawanych przez użytkowników platformy firmy Valve. Zabawa ta zakończyła się już przeszło miesiąc temu, lecz wyników plebiscytu wciąż brak. Może to wynikać z faktu, że pracownicy giganta z Bellevue przygotowali coś specjalnego – pierwszą w historii galę Nagród Steama. Będzie ją można obejrzeć 8 lutego o godzinie 19:00 czasu polskiego na stronie Steam.TV.

Prócz faktu, że pojawią się „specjalne wiadomości od laureatów”, nie wiadomo zbyt wiele na temat tego, jak będzie wyglądała wspomniana gala. Trudno nawet jednoznacznie stwierdzić, czy zwycięzcy zostaną zaprezentowani za pośrednictwem relacji na żywo, czy też firma Valve nagrała materiał wcześniej i po prostu puści go z odtworzenia. Jedno jest jednak pewne – emocji nie zabraknie.

Zanim zasiądziecie do oglądania transmisji, warto ponownie (lub jeśli nie mieliście dotąd okazji, po raz pierwszy) zapoznać się z listą nominowanych produkcji w poszczególnych kategoriach. Szansę na nagrody mają takie produkcje, jak Wiedźmin 3: Dziki Gon, Grand Theft Auto V, Kingdom Come: Deliverance, No Man's Sky, Shadow of the Tomb Raider, Assassin's Creed Odyssey czy Hitman 2. Jeśli jesteście ciekawi, kto zdobył wyróżnienia w poprzednich latach, możecie zajrzeć tutaj.

Kto wygra w tym roku nagrody Steam? - Valve zapowiada galę Steam Awards 2018 - wiadomość - 2019-02-05
Kto wygra w tym roku nagrody Steam?

Przypominamy, że wczoraj na Steamie wystartowała wielka wyprzedaż z okazji chińskiego nowego roku. W atrakcyjnych cenach można zakupić takie tytuły, jak Divinity: Original Sin - Enhanced Edition, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Crusader Kings II, Dark Solus III, Far Cry 5 oraz South Park: The Fractured But Whole. Ponadto przygotowano szereg innych atrakcji, jak na przykład rabat 17 złotych przy pierwszym zakupie za kwotę powyżej 100 zł (z wyłączeniem prezentów). Więcej na temat promocji przeczytacie w tej wiadomości.