Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lutego 2021, 09:31

autor: Aquma

Valheim pozamiatał na Steam

W minionym tygodniu najlepiej sprzedającym się produktem na Steamie była gra survivalowa Valheim, która wyprzedziła Tale of Immortal / Ghost Valley oraz Nioh 2: The Complete Edition. Dobrze radzi sobie również Cyberpunk 2077, który wciąż znajduje się w top 10.

W sieci pojawiło się zestawienie dziesięciu najpopularniejszych produktów na Steamie w minionym tygodniu (via Blue’s News). Doskonały debiut zaliczyła niezależna gra survivalowa z wikingami w roli głównej – Valheim – która trafiła na pierwsze miejsce. Wiceliderem była chińska produkcja Tale of Immortal / Ghost Valley.

Solidne wyniki zanotowały też pecetowy port Nioh 2 i dwa tytuły, które można nabyć w przedsprzedaży – Total War: Warhammer III oraz Mass Effect: Legendary Edition. Sprzedaż tych produkcji jest warta uwagi, bo w obydwu przypadkach mamy do czynienia z grami, które zadebiutują za co najmniej kilka miesięcy (w ME: LE zagramy w maju, a dokładna data premiery nowej odsłony TW nie jest znana – wiemy jedynie, że dojdzie do niej w 2021 roku).

Miejsce w top 10 – choć na nieco niższej pozycji niż w zeszłym tygodniu – zachowały również Dyson Sphere Program (zeszłotygodniowy lider, obecnie na miejscu 6.) Rust (7. lokata) oraz Cyberpunk 2077 (8. miejsce). Zestawienie zamyka hit studia FromSoftware sprzed niemal dwóch lat – Sekiro: Shadows Die Twice.

Steam – top 10 minionego tygodnia

#

Produkt:

1.

Valheim

2.

Tale of Immortal: Ghost Valley

3.

Nioh 2: The Complete Edition

4.

Total War: Warhammer III (przedsprzedaż)

5.

Valve Index VR Kit

6.

Dyson Sphere Program

7.

Rust

8.

Cyberpunk 2077

9.

Mass Effect: Legendary Edition (przedsprzedaż)

10.

Sekiro: Shadows Die Twice

  1. Steam – strona oficjalna