Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2017, 03:12

autor: Vergil

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo z nowym klimatycznym zwiastunem

Konferencja Sony rozpoczęła się z przytupem – otrzymaliśmy nowy, klimatyczny zwiastun gry Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, dzięki czemu możemy jeszcze raz spojrzeć na przygody czekające na duet głównych bohaterek.

Pierwszą atrakcją, jaką Sony przygotowało z myślą o tegorocznych targach E3, jest nowy klimatyczny zwiastun gry Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Materiał prezentuje przygody, które czekają na Chloe Frazer (mającą na koncie udany debiut w Uncharted 2: Pośród Złodziei) i Nadine Ross (którą poznaliśmy w Uncharted 4: Kres Złodzieja). Ukończenie przygotowanej przez deweloperów historii ma nam zająć około dziesięć godzin.

Premiera omawianej produkcji odbędzie się 23 sierpnia – warto przy tym pamiętać, że jest to samodzielna pozycja i nie wymaga do działania poprzedniej gry spod szyldu Uncharted. Co ciekawe, to właśnie za sprawą tego tytułu ekipa Naughty Dog zamierza ostatecznie pożegnać się ze stworzoną przez siebie marką; choćby po to, by w całości oddać się pracy nad The Last of Us: Part II, które niestety nie zaszczyciło nas swoją obecnością w Los Angeles.

Chloe Frazer udowodniła już, że nie ma z nią żartów. Jej wybór na bohaterkę ostatniego Uncharted tworzonego przez Naughty Dog wydaje się strzałem w dziesiątkę. - Uncharted: Zaginione Dziedzictwo z nowym klimatycznym zwiastunem - wiadomość - 2017-06-13
Chloe Frazer udowodniła już, że nie ma z nią żartów. Jej wybór na bohaterkę ostatniego Uncharted tworzonego przez Naughty Dog wydaje się strzałem w dziesiątkę.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.