Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 listopada 2012, 09:35

autor: Sarge

Ukończono prace nad grą PlayStation All-Stars Battle Royale. Główny boss ujawniony

Wszystko wskazuje na to, że gra PlayStation All-Stars Battle Royale ukaże się w Polsce zgodnie z planem, czyli 21 listopada. Twórcy ujawnili bowiem, że tytuł osiągnął status gold i został wysłany do tłoczni.

Na europejskim blogu PlayStation pojawiła się informacja, że gra PlayStation All-Stars Battle Royale uzyskała status gold. Zespół deweloperski Santa Monica Studios ujawnił przy okazji głównego bossa w swojej produkcji.

„Ozłocenie” gry PlayStation All-Stars Battle Royale oznacza, że prace nad nią zostały zakończone i została wysłana do tłoczni. Dotyczy to zarówno wersji na PlayStation 3, jak i na PlayStation Vita. Obie edycje zadebiutują w Polsce 21 listopada bieżącego roku. Nic nie wskazuje na to, by ustalona wcześniej data premiery została z jakiegoś powodu nagle opóźniona.

Z tej okazji twórcy ujawnili intro gry. Przedstawia ono walczących ze sobą różnych bohaterów występujących w PlayStation All-Stars Battle Royale. Pod koniec filmu można zauważyć mrocznego stwora, który ma być głównym bossem w tej produkcji. Nietrudno się domyśleć, że pokonamy go zapewne pod koniec kampanii dla jednego gracza.

Warto przypomnieć, że PlayStation All-Stars Battle Royale będzie jedną z pierwszych produkcji wspierających funkcjonalność Cross By, która została ogłoszona na tegorocznych targach gamescom w Kolonii. Oznacza to, że osoby, które zakupią grę na PlayStation 3, automatycznie otrzymają za darmo cyfrową wersję na PlayStation Vita.

PlayStation All-Stars Battle Royale to zręcznościowa bijatyka autorstwa studia Robot Entertainment oraz Santa Monica Studios, która ukaże się w wersjach na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. W grze wcielimy się w bohaterów serii znanych posiadaczom konsol z rodziny PlayStation (m.in. Nathan Drake, Parappa, Kratos, czy Dante – pełną listę znajdziecie tutaj). Chociaż dostępny ma być tryb dla jednego gracza, to główną atrakcją będzie multiplayer dla maksymalnie czterech osób. W naszym kraju gra zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej (swojego głosu użyczy m.in. Bogusław Linda) przez firmę Sony Somputer Entertainment Polska.