Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2012, 11:45

autor: Sarge

Pełna lista postaci w grze PlayStation All-Stars Battle Royale

Studio SuperBot Entertainment wprowadzi do gry PlayStation All-Stars Battle Royale dwadzieścia postaci znanych z popularnych serii dostępnych na konsolach z rodziny PlayStation. Właśnie ujawniono pełne zestawienie tych bohaterów.

Znamy pełną listę postaci występujących w grze PlayStation All-Stars Battle Royale. Łącznie będziemy mogli wcielić się w dwudziestu bohaterów najbardziej popularnych serii znanych z konsol należących do rodziny PlayStation.

Pełna lista postaci w grze PlayStation All-Stars Battle Royale - ilustracja #1
Oto wszystkie postacie występujące w grze PlayStation All-Stars Battle Royale

Big Daddy, Cole MacGrath, Kratos, Parappa, Sly Cooper, Heihachi Mishima, czy Jak i Daxter to tylko niektóre z postaci, jakie znajdą się w pełnej wersji PlayStation All-Stars Battle Royale. Całkiem możliwe, że po premierze będą pojawiać się dodatki DLC wprowadzające kolejnych bohaterów do rozgrywki. Pełna lista tych dostępnych na płycie z grą prezentuje się następująco:

 1. Big Daddy (BioShock)
 2. Cole MacGrath (inFamous)
 3. Evil Cole MacGrath (inFamous)
 4. Colonel Radec (Killzone 2)
 5. Dante (Devil May Cry)
 6. Fat Princess (Fat Princess)
 7. Heihachi Mishima (Tekken)
 8. Jak i Daxter (Jak & Daxter)
 9. Kratos (God of War)
 10. Nariko (Heavenly Sword)
 11. Nathan Drake (Uncharted)
 12. Parappa (Parappa the Rapper)
 13. Raiden (Metal Gear)
 14. Ratchet i Clank (Ratchet & Clank)
 15. Sackboy (LittleBigPlanet)
 16. Sir Daniel Fortesque (MediEvil)
 17. Sly Cooper (Sly Cooper)
 18. Spike (Ape Escape)
 19. Sweet Tooth (Twisted Metal)
 20. Toro (maskotka Sony Japan)

PlayStation All-Stars Battle Royale zadebiutuje na europejskim rynku 21 listopada bieżącego roku. Warto przypomnieć, że będzie to jedna z pierwszych produkcji wspierających funkcjonalność Cross By, która została ogłoszona na tegorocznych targach gamescom w Kolonii. Oznacza to, że osoby, które zakupią PlayStation All Stars Battle Royale na PlayStation 3, automatycznie otrzymają za darmo cyfrową wersję na PlayStation Vita.

PlayStation All-Stars Battle Royale to zręcznościowa bijatyka, która ukaże się w wersjach na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. W grze wcielimy się w bohaterów serii znanych posiadaczom konsol z rodziny PlayStation. Chociaż dostępny ma być tryb dla jednego gracza, to główną atrakcją będzie multiplayer dla maksymalnie czterech osób. W naszym kraju gra zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej (swojego głosu użyczy m.in. Bogusław Linda).

 1. Oficjalna strona internetowa gry PlayStation All-Stars Battle Royale