Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lipca 2018, 10:30

autor: ElMundo

Tryb battle royale w Call of Duty: Black Ops 4 będzie obsługiwał 60 graczy?

Jedną z ważniejszych nowości w CoD: Black Ops 4 będzie tryb battle royale – wygląda jednak na to, że będzie on dostępny dla mniejszej liczby graczy aniżeli w przypadku innych przedstawicieli tego gatunku.

Tryb battle royale w Call of Duty: Black Ops 4 będzie obsługiwał 60 graczy? - ilustracja #1

Twórcy Call of Duty: Black Ops 4 – studio Treyarch – zdecydowanie nie pozostali obojętni wobec olbrzymiej popularności produkcji korzystających z modelu battle royale. Takie tytuły jak Fortnite: Battle Royale czy PlayerUnknown’s Battlegrounds cieszą się wielkim zainteresowaniem, a z tej panującej mody próbuje także nieco uszczknąć nadchodzący CoD.

Tym samym jednym z elementów gry będzie moduł Blackout, który zostanie stworzony na modłę wspomnianych tytułów, choć wiele wskazuje na to, że zaprojektowano go na nieco mniejszą skalę. Screen z gry, który pojawił się w sieci sugeruje bowiem, że w jednej rozgrywce będzie mogło wziąć udział maksymalnie 60 graczy podzielonych na pięć 12-osobowych zespołów. To mniej niż w typowej rozgrywce battle royale, w której walczy setka graczy. Oczywiście są to niepotwierdzone informacje, więc należy traktować je z przymrużeniem oka, przynajmniej do czasu pojawienia się jakichkolwiek oficjalnych wieści, co powinno nastąpić już niebawem.

Oto zdjęcie, które ma potwierdzać obecność modułu Blackout obsługującego maksymalnie 60 graczy. - Tryb battle royale w Call of Duty: Black Ops 4 będzie obsługiwał 60 graczy? - wiadomość - 2018-07-10
Oto zdjęcie, które ma potwierdzać obecność modułu Blackout obsługującego maksymalnie 60 graczy.

Jak twierdzą twórcy gry, mapa stworzona do rozgrywki w trybie Blackout będzie 1500 razy większa niż Nuketown, czyli plansza z pierwszego CoD: Black Ops, która zostanie odświeżona w najnowszej odsłonie tej podserii. Możemy więc spodziewać się, że teren przeznaczony do rozgrywki okaże się bardzo rozległy, a zabawa będzie toczyła się znacznie dłużej niż w dotychczasowych multiplayerowych potyczkach.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Call of Duty: Black Ops IIII

Call of Duty: Black Ops IIII