Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2018, 08:50

autor: Adrian Werner

Call of Duty Black Ops 4 - poznaliśmy terminy otwartych i zamkniętych testów

Poznaliśmy terminy zamkniętych i otwartych testów Call of Duty: Black Ops 4. Zaplanowane zostały one na sierpień tego roku. Natomiast we wrześniu ruszy beta wzorowanego na grach battle royale trybu Blackout.

Testy ruszą w przyszłym miesiącu. - Call of Duty Black Ops 4 - poznaliśmy terminy otwartych i zamkniętych testów - wiadomość - 2018-07-16
Testy ruszą w przyszłym miesiącu.

Jak praktycznie każdą produkcję nastawioną na rozgrywki wieloosobowe, grę Call of Duty: Black Ops 4 przed premierą czeka seria beta-testów. Dzisiaj poznaliśmy sporo konkretów na ten temat.

Wpierw produkcję będą mogli wypróbować posiadacze PlayStation 4. Zamknięta beta na tej platformie ruszy 3 sierpnia o godzinie 19:00 i dobiegnie końca 6 sierpnia, również o 19:00. Cztery dni później, czyli 10 sierpnia o 19:00, zabawa zostanie wznowiona na PS4 i dołączą do niej użytkownicy Xboksa One. Ta druga runda także potrwa 72 godziny i zakończy się 13 sierpnia o 19:00.

Trochę inaczej wyglądać to ma na PC. Pecetowe testy odbywać się będą wyłącznie poprzez usługę Battle.net. Wczesny dostęp do nich ruszy 10 sierpnia o 19:00, a 24 godziny później beta przejdzie w fazę otwartą i potrwa do 13 sierpnia, do 19:00.

Jak uzyskać dostęp do bety?

W zamkniętych testach na konsolach oraz w becie Early Access na PC wezmą udział osoby z pre-orderami. Natomiast gracze bez zamówień przedpremierowych będą mogli wypróbować grę tylko na PC podczas otwartej bety.

Podczas tych testów gracze będą mieli okazję sprawdzić tradycyjne starcia PvP na sześciu mapach. Dostępnych będzie wiele wariantów rozgrywki. Do znanych już fanom serii opcji Team Deathmatch, Domination, Hardpoint oraz Search & Destroy dojdzie nowość w postaci trybu Control, w którym wszyscy członkowie zespołu będą dążyli do spełnienia określonych celów, korzystając ze wspólnej puli żyć. Jedna strona ma atakować statyczne cele, a druga ich bronić. Co rundę drużyny wymienią się rolami.

Natomiast na wrzesień zaplanowano betę wzorowanego na grach battle royale trybu Blackout. W tym przypadku nie podano jednak żadnych konkretnych terminów. Wiemy jedynie, że jako pierwsi zagrają w niego użytkownicy PlayStation 4.

Harmonogram testów:

  1. Zamknięte testy na PlayStation 4: wystartują 3 sierpnia o 19:00 i potrwają do 6 sierpnia do 19:00.
  2. Zamknięte testy na PlayStation 4 i Xboksie One: ruszą 10 sierpnia o 19:00 i zakończą się 13 sierpnia o 19:00.
  3. Beta PC Early Access: wystartują 10 sierpnia o 19:00
  4. Otwarta Beta PC: ruszy 11 sierpnia o 19:00 i zakończy się 13 sierpnia o 19:00.
  5. Testy trybu Blackout na PlayStation 4: wystartują we wrześniu 2018 r.

Przypomnijmy na koniec, że Call of Duty: Black Ops 4 powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana została na 12 października tego roku.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Koniec Call of Duty jakie znamy. Czy Black Ops 4 bez singla da radę?
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Call of Duty: Black Ops IIII

Call of Duty: Black Ops IIII