Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2018, 19:23

Call of Duty Black Ops 4 - szczegóły edycji specjalnych i DLC

Firma Activision i studio Treyarch ujawniły trzy edycje specjalne Call of Duty: Black Ops 4. Podzielono się również kilkoma szczegółami odnośnie rozwoju gry po premierze, który będzie wyglądał mocno inaczej niż w przypadku poprzednich odsłon cyklu.

Gra ukaże się 12 października tego roku. - Call of Duty Black Ops 4 - szczegóły edycji specjalnych i przepustki - wiadomość - 2018-06-11
Gra ukaże się 12 października tego roku.

Firma Activision ujawniła szczegóły specjalnych wydań Call of Duty: Black Ops 4, czyli najnowszej odsłony popularnej serii strzelanek studia Treyarch. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że poza standardowymi edycjami otrzymamy dwa cyfrowe wydania deluxe oraz jedno fizyczne Pro.

Edycje specjalne

Digital Deluxe Edition

Cyfrowa Edycja Deluxe zawierać będzie:

 1. Pełną wersję gry.
 2. Przepustkę Black Ops (ang. Black Ops Pass), w skład której wejdzie „Utajniona” przygoda zombie dostępna w dniu premiery gry oraz cztery kolejne, które ukażą się w późniejszym terminie, dwanaście map multiplayer oraz cztery ekskluzywne postacie do wzorowanego na battle royale trybu Blackout.
 3. Cyfrowe bonusowe przedmioty.
 4. 2400 punktów Call of Duty.

Digital Deluxe Enhanced Edition

Rozszerzona Cyfrowa Edycja Deluxe zawierać będzie:

 1. Pełną wersję gry.
 2. Przepustkę Black Ops (ang. Black Ops Pass) z zawartością jak powyżej.
 3. Cyfrowe bonusowe przedmioty.
 4. 8500 punktów Call of Duty.

Pro Edition

Fizyczna Edycja Pro zawierać będzie:

 1. Pełną wersję gry.
 2. Przepustkę Black Ops (ang. Black Ops Pass) z taką sama zawartością jak powyżej.
 3. Cyfrowe bonusowe przedmioty.
 4. 1100 punktów Call of Duty.
 5. Steelbook.
 6. 10 naszywek.
 7. Trzy kolekcjonerskie karty z artworkami.
 8. Uchwyt to telefonu.

Przepustka Black Ops

Wszystkie trzy wymienione wyżej edycje specjalne zawierają tzw. Przepustkę Black Ops (ang. Black Ops Pass). W praktyce jest to season pass, który zapewni Wam dostęp do wszystkich płatnych dodatków do gry.

W skład Przepustki Black Ops wejdzie dostępna w dniu premiery „Utajniona” (ang. Classified”) przygoda zombie, która dołączy do trzech obecnych w podstawowej wersji gry. Na razie nie ujawniono żadnych szczegółów na jej temat. Do tego dojdzie dwanaście map do rozgrywek multiplayer PvP oraz zestaw czterech postaci do wykorzystania w trybie Blackout, będącym wariacją na temat battle royale.

Sam rozwój Call of Duty: Black Ops 4 ma jednak wyglądać inaczej niż w przypadku wcześniejszych odsłon cyklu. Zamiast czterech dużych DLC wypuszczanych w kilkumiesięcznych odstępach, gracze mają otrzymywać nową zawartość w mniejszych paczkach, ale za to znacznie częściej.

Przypomnijmy na koniec, że Call of Duty: Black Ops 4 powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana została na 12 października tego roku.

 1. Oficjalna strona gry
 2. Koniec Call of Duty jakie znamy. Czy Black Ops 4 bez singla da radę?