Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2018, 19:24

Gameplay i dwa nowe zwiastuny gry Shadow of the Tomb Raider

Square Enix na samym początku swojej konferencji na targach E3 pokazało nam aż trzy nowe filmiki z zapowiedzianej na wrzesień gry Shadow of the Tomb Raider - w tym pierwszy dłuższy fragment rozgrywki.

Jeśli Lara Croft chce powstrzymać apokalipsę Majów, będzie musiała zrobić perfekcyjny użytek z otaczającej ją dżungli. - Gameplay i dwa nowe zwiastuny gry Shadow of the Tomb Raider - wiadomość - 2018-06-11
Jeśli Lara Croft chce powstrzymać apokalipsę Majów, będzie musiała zrobić perfekcyjny użytek z otaczającej ją dżungli.

Firma Square Enix na sam początek swojej konferencji na targach E3 wytoczyła ciężkie działa – otrzymaliśmy nie jeden, a trzy krótkie materiały z gry Shadow of the Tomb Raider, w tym kilkuminutowy fragment jednego z etapów rozgrywających się w dżungli. W dwóch pozostałych filmikach mamy okazję zobaczyć Larę Croft próbującą uratować samolot przed rozbiciem się, a także walkę ze zwierzętami, kilka ciekawych lokacji oraz eksplorację pod wodą. Nas jednak przede wszystkim interesuje gameplay, na którym główna bohaterka „staje się jednością z dżunglą”, jak określił to deweloper Daniel Chayor-Bisson. Lara ukrywa się więc na drzewach oraz krzewach, kamufluje się w błocie, a także wykorzystuje różnorodne techniki pozbywania się przeciwników – w tym ładunki wybuchowe, łuk z liną, niezawodny nóż czy zatrute strzałki, wywołujące u trafionego bojowy szał. Wygląda na to, że w Shadow of the Tomb Raider zobaczymy więc nieco więcej skradania – co na pewno nie jest złą wiadomością. Gra trafi na PC, PlayStation 4 i Xboksa One 14 września tego roku. Przypomnijmy przy okazji, że produkcja otrzymała nowy zwiastun już na wczorajszej konferencji Microsoftu.

  1. Oglądaj z nami konferencję Square Enix na targach E3
  2. Oficjalna strona internetowa gry Shadow of the Tomb Raider
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Shadow of the Tomb Raider

Shadow of the Tomb Raider