Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2018, 23:39

autor: Entelarmer

Shadow of the Tomb Raider z nowym zwiastunem

Shadow of the Tomb Raider doczekało się kolejnego zwiastuna. Materiał udostępniony w trakcie konferencji Microsoftu prezentuje rozgrywkę w nadchodzącej produkcji, jak również zdradza co nieco na temat fabuły nowego Tomb Raidera.

Shadow of the Tomb Raider ma być mocnym zakończeniem nowej trylogii Lary Croft. - Shadow of the Tomb Raider z nowym zwiastunem - wiadomość - 2018-06-10
Shadow of the Tomb Raider ma być mocnym zakończeniem nowej trylogii Lary Croft.

Prezentacji zwiastunów z konferencji Microsoftu ciąg dalszy. Kolejną pozycją na liście jest Shadow of the Tomb Raider, trzecia część nowych przygód Lary Croft, która zadebiutuje 14 września na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Z pokazanego filmiku możemy dowiedzieć się co nieco na temat fabuły nadchodzącej gry, jak i zobaczyć sporo akcji (z obowiązkową walką i nie-wiadomo-czemu rozpadającymi się zabytkami) oraz miejsc, które zwiedzimy wspólnie z Larą. Niejako przy okazji otrzymaliśmy przedsmak ponurej atmosfery, tak odmiennej od klimatu klasycznych Tomb Raiderów. Wszystko to znajdziecie na zwiastunie zamieszczonym poniżej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Shadow of the Tomb Raider

Shadow of the Tomb Raider