Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2018, 23:39

Shadow of the Tomb Raider z nowym zwiastunem

Shadow of the Tomb Raider doczekało się kolejnego zwiastuna. Materiał udostępniony w trakcie konferencji Microsoftu prezentuje rozgrywkę w nadchodzącej produkcji, jak również zdradza co nieco na temat fabuły nowego Tomb Raidera.

Shadow of the Tomb Raider ma być mocnym zakończeniem nowej trylogii Lary Croft. - Shadow of the Tomb Raider z nowym zwiastunem - wiadomość - 2018-06-10
Shadow of the Tomb Raider ma być mocnym zakończeniem nowej trylogii Lary Croft.

Prezentacji zwiastunów z konferencji Microsoftu ciąg dalszy. Kolejną pozycją na liście jest Shadow of the Tomb Raider, trzecia część nowych przygód Lary Croft, która zadebiutuje 14 września na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Z pokazanego filmiku możemy dowiedzieć się co nieco na temat fabuły nadchodzącej gry, jak i zobaczyć sporo akcji (z obowiązkową walką i nie-wiadomo-czemu rozpadającymi się zabytkami) oraz miejsc, które zwiedzimy wspólnie z Larą. Niejako przy okazji otrzymaliśmy przedsmak ponurej atmosfery, tak odmiennej od klimatu klasycznych Tomb Raiderów. Wszystko to znajdziecie na zwiastunie zamieszczonym poniżej.