Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2010, 16:45

autor: Jiker

Transmisja z konferencji Microsoftu na łamach Xbox.com

Przedstawiciele polskiego oddziału firmy Microsoft poinformowali, że dzisiejszą konferencję prasową Xbox 360 na targach E3 będzie można śledzić na żywo poprzez stronę http://www.xbox.com/pl-PL/e3/. Około godziny 19:30, pod powyższym adresem zostanie uruchomiona transmisja z Los Angeles, w trakcie której przekazane zostaną najnowsze informacje ze świata Xbox 360.

Przedstawiciele polskiego oddziału firmy Microsoft poinformowali, że dzisiejszą konferencję prasową Xbox 360 na targach E3 będzie można śledzić na żywo poprzez stronę http://www.xbox.com/en-gb/e3/. Około godziny 19:30, pod powyższym adresem zostanie uruchomiona transmisja z Los Angeles, w trakcie której przekazane zostaną najnowsze informacje ze świata Xbox 360.

Transmisja z konferencji Microsoftu na łamach Xbox.com - ilustracja #1

Konferencja przyniesie m.in. kolejne wieści na temat kontrolera Kinect (dawniej Project Natal). Najwięksi optymiści liczą również na ujawnienie nowego modelu konsoli Xbox 360. Z pewnością nie zabraknie wielu interesujących informacji o grach na najnowszą stacjonarną platformę Microsoftu. Nie zdziwimy się również, jeśli pokaz zostanie uświetniony obecnością paru istotnych osobistości działających na rynku elektronicznej rozrywki.

Pragniemy również zauważyć, że jak co roku na łamach gry-online.pl publikowane będą obszerne relacje ze wszystkich najważniejszych konferencji. Wśród nich nie zabraknie także sprawozdania z prezentacji firmy Microsoft.