Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2016, 18:05

TrackMania Turbo zadebiutuje 24 marca

Firma Ubisoft ujawniła datę premiery gry TrackMania Turbo. Z szóstą odsłoną zręcznościowych wyścigów od studia Nadeo zapoznamy się 24 marca.

Firma Ubisoft wreszcie zdradziła datę premiery gry Trackmania Turbo, kontynuacji serii zręcznościowych gier wyścigowych od studia Nadeo. Tytuł pierwotnie miał ukazać się jeszcze w 2015 roku, ale wydawca zdecydował się na przesunięcie premiery m.in. w związku z opiniami fanów na temat kampanii oraz interfejsu użytkownika. Według oficjalnej strony gry w Polsce ukaże się ona 24 marca na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Ponadto na oficjalnym kanale YouTube Ubisoftu ukazało się też kilka nowych zwiastunów produkcji, na których pokazano 4 trasy (czy też raczej środowiska) obecne w grze: International Stadium, Canyon Grand Drift, Valley Down & Dirty oraz zupełnie nowe Rollercoaster Lagoon. Filmik prezentujący je wszystkie znajdziecie poniżej.

Trackmania Turbo to szósta część cyklu Trackmania, w którym zawodnicy ścigają się po trasach wypełnionych przeróżnymi przeszkodami, rampami czy zdradliwymi zakrętami celem uzyskania jak najlepszego czasu przejazdu. W Trackmania Turbo znajdziemy 200 przygotowanych tras oraz tradycyjnie możliwość tworzenia własnych torów, jak również liczne tryby rozgrywki. Wśród tych ostatnich znajdą się zarówno klasyczne (kampania, próba czasu), jak i bardziej nietypowe (np. Double Driver). Tytuł zaoferuje też wsparcie technologii rzeczywistości wirtualnej Oculus Rift oraz PlayStation VR.